Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pronostic CM de Fotbal
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Sport & Hobby
Pages: 1, 2
petre 1
Am auzit la radio ca se vede o finala Germania vs Brazilia,nu stiu ce sa spun pentru ca nu sunt microbist.dar cine stie.
HalbaSus
Tocmai am vazut ultimul episod din Top Gear... ideea e ca joaca fotbal cu masini, o echipa formata din Aygo-uri (alea au jucat si anul trecut, probabil ati vazut emisiunea) si o alta echipa joaca cu VW Fox (care sunt facute in brazilia biggrin.gif )... Sincer nu am vazut un meci de fotbal mai spectaculos... goluri date din marsarier, cu frana de mana... superb... pe bune ca daca s-ar juca CM de fotbal cu masini m-as uita cu mai multa placere.
CCI
Hai Brazilia !!!! Sper sa faca spectacol, ca au cu ce jucatori smile.gif
Toyxen
La ce echipa are Brazilia ar trebui sa defileze. Eu -si nu numai- o vad favorita, dar cel putin pe hartie Anglia are o echipa frumoasa(aparare+mijloc excelente). Din ce am vazut cu Paraguayul insa trebuie sa schimbe ceva daca vor cupa. Cred ca si Italia poate avea un cuvant de spus. De tinut, tin cu Serbia, ca-s aproape de ei :wave: da mi tare teama ca nu trec de grupe. Oricum au cazut in grupa de fier.

Germanica n-are fata de campioana mondiala, sigurele lor avantaje fiind grupa usoara in care s-or pus arigato.gif si ca joaca acasa. Totusi ii vad prin semifinale.
marius68582
Ati vazut meciul de ieri cu Argentina?Nu sunt cel mai mare fan fotbal,dar nu poti sa ramai insensibil dupa ce vezi asa clasa!Argentina este noua mea favorita,toti banii sunt pe ei.Golurile din meciul cu sarbii sunt unul si unul,cel in care echipa se joaca cu 24 de pase fara ca adversarii sa atinga o data mingea,(ultima cu calcaiul), pentru a inscrie e ceva de pus in cartile de istorie.
Arheopterix
Argentina sau Italia.
romb
marea mea dorinta de cand urmaresc campionatele mondiale de fotbal e sa vad o finala Brazilia vs Argentina (si pe care sa o castige Brazilia biggrin.gif ) ... si cred ca anul asta e mai aproape ca oricand ...
DORU
Romb, suntem 2 care ne dorim acest lucru ! biggrin.gif
Andrei75
Si eu as vrea o finala intre sudamericani, dar castigata de baietii lui Maradona biggrin.gif . Pina acum au aratat totusi mai mult decat Ronaldo&Co
Legionaru'
De acord cu tine, Andrei! :wave:
Baby Blues
Argentina -Brazilia, as vrea eu. nu stiu daca se pot intalni , dar mi se pare ca da.
Adr1an
Pai haideti sa vedem cine joaca in sferturi:
Germania - Argentina (e greu sa ma pronunt care merge mai departe - va fi un meci destul de echilibrat si interesant)

Italia - Ucraina (as zice ca Italia merge mai departe insa surprize pot aparea din partea ucrainienilor)

Anglia - Portugalia (desi jocul englezilor nu este indeajuns de uniform si organizat au sanse sa mearga mai departe pentru ca portughezii si-au pierdut "creierul" pe Deco si Costinha .. titulari amandoi.. plus restul cu o ploaie de galbene)

Brazilia - Franta (se rejoaca finala din `98 castigata atunci de francezi cu 3-0.. isi vor spala rusinea brazilienii de data asta?? se vor dovedi mai creativi ca si reprezentativa cocosului galic? ramane de vazut)

P.S. Am vazut ca se doreste o finala Argentina - Brazilia insa probabilitatea ca ele sa se intalneasca este destul de scazuta.. ambele echipe avand de infruntat adversari puternici.
romb
Germania - Argentina , nemtii nu au imaginatie in joc , joaca numai dupa scheme , cea mai tare arma a lor sunt suturile de la distanta si unitatea grupului precum si arbitrii . Argentina ii cam bate la orice ora , au jucatori de mare clasa , sunt in forma , Messi , Crespo si Tevez pot oricand face diferenta ... parerea mea e ca numai arbitri pot opri Argentina ...

Anglia - Portugalia , Anglia e buna la mijloc , desi Lampard nu e in forma , buna in aparare , si cam penibila si fara optiuni in atac , joaca un pic fara orizont , pe cand portugalia desi lipsita de cativa titulari e echipa mai echilibrata si poate produce surpriza . merg pe portugalia.

Italia - Ucraina , e fara comentarii , desi urasc stilul peninsularilor , experienta lor de joc e enorma , apararea beton , grupul unitar , adaugati si norocul proverbial la asta si meciul e jucat . sunt gata sa mizez orice suma pe Italia ... e cel mai sigur sfert de finala ...

Brazilia - Franta , Franta e o umbra a campioanei mondiale din 98 , iar Brazilia e o echipa extrem de puternica , si desi unii spun ca nu arata nimic la acest mondial , adevarul e ca au defilat prin toate meciurile si au facut exact ce trebuie ca sa castige , exact ce face o mare echipa ...

imi mentin parerea ca anul asta finala se joaca intre Argentina si Brazilia
AZAZEL
chiar ma intrebam de ce nu deschide nimeni un asa subiect.

parerea mea este ca cine castiga intre germania si argentina va deveni campioana mondiala!!!
oricum castigatoarea acestui meci din sferturi va intalni castigatoarea dintre italia si ucraina. inclin sa cred ca italia nu are stofa sa bata argentina sau germania

DECI ARGENTINA SAU GERMANIA AR FI UNA DIN FINALISTE!!




APOI

brazilia nu mi-a demonstrat mai nimic. nici franta . am un feeling ca FRANTA va trece de brazilia si va intalni PORTUGALIA in semifinale.anglia este varza si usor de batut de portugalia in sferturi chiar si fara deco sau costinha


cred ca echipa portugaliei este cea mai motivata de la acest mondial. nu m-ar mira sa ii vad in finala

totusi, ar fi un mare razboi sa fie o finala argentina brazilia.

ATENTIE: incepand cu 1962 america de sud si europa au castigat alternativ turneele finale:
1962 brazilia
1966anglia
1970 brazilia
1974 germania
1978 argentina
1982italia
1986 argentina
1990germania
1994 brazilia
1998 franta
2002 brazilia
acum ar fi randul europei

pronosticul meu

GERMANIA - PORTUGALIA IN FINALA

tineti minte acest post!!
HalbaSus
QUOTE
GERMANIA - PORTUGALIA IN FINALA


Sper sa n-ai dreptate... sau daca totusi ai dreptate atunci sa castige germania. Portughezii nu meritau sa castige meciul cu olanda.
A K U
DEUTSCHLAND UBER ALLES! Parerea mea... beer.gif
James Kilowatt
[quote="HalbaSus"][quote]
. Portughezii nu meritau sa castige meciul cu olanda.[/quote]

Nici olandezii nu meritau sa castige meciul cu portugalia biggrin.gif... dimpotriva, lipsa de fair-play de la ei a inceput smile.gif
HalbaSus
Asa e, dar eu tineam cu olanda pt ca ei au heineken, droguri si prostituate biggrin.gif Portughezii au vinuri... dar mie imi place berea biggrin.gif beer.gif
Iulian HondaFan
mie pana in prezent cea mai buna echipa mi s-a parut Brazilia... Germania cred ca va trece de Argentina.

semifinalele vor fi Germania-Anglia ( care va fi un meci plictistor ca intotdeauna cand cele 2 joaca) si Brazilia-Italia ( castiga Brazilia).

finala daca va fi Germania-Brazilia este deschisa oricarui rezultat. Daca va fi Brazilia-Anglia castiga Brazilia.
A K U
[quote="MR28673"][quote=HalbaSus][quote]
. Portughezii nu meritau sa castige meciul cu olanda.[/quote]

Nici olandezii nu meritau sa castige meciul cu portugalia biggrin.gif... dimpotriva, lipsa de fair-play de la ei a inceput smile.gif[/quote]

Initial am tinut cu Olanda, dar dupa ce Boulahrouz "Canibalul" (cine l-a numit asa a avut mare dreptate) l-a rupt pe Cristiano Ronaldo in primele minute (cartonas rosu clar si altfel ar fi stat lucrurile), am inceput sa tin cu Portuigalia. Bine, nici cu Figo nu mi-a fost rusine...Arbitrul a avut cateva ezitari si dupa aceea s-a panicat, incepand sa arunce cu cartonase in stanga si in dreapta. A scapat meciul din mana si, in consecinta, nervii jucatorilor au scapat si ei din frau. A fost de rahat pentru ca amandoua echipele chiar au aratat (in putinul timp in care s-a jucat fotbal) ca stiu cu mingea. Probabil ca au zis sa-i faca si pe fanii K1 sa se uite la meci... biggrin.gif
Adr1an
Cred ca trebuie sa dau niste lamuriri suplimentare in ceea ce priveste meciurile de sferturi, semi si finala.

Castigatoarea dintre Germania - Argentina va infrunta castigatoarea dintre Italia - Ucraina

S I

castigatoarea dintre Anglia - Portugalia va infrunta castigatoarea dintre
Brazilia - Franta

S I apoi cred ca puteti sa intelegeti restul. Ca sa nu ziceti ca vb aiurea aruncati o privire pe site-u oficial al Cupei si veti gasi acolo schema cu meciurile.

Trebuie sa il contrazic total pe Iulian (no offence) :angel: pentru ca , dupa cum arata schema acolo este imposibil ca Brazilia sa ajunga in finala cu Anglia (vor trebui eventual sa se infrunte in semifinala) iar dpdv tehnic (si dupa parerea mea personala) Anglia nu va ajunge in finala.. chiar daca trece de portughezi va avea de luptat impotriva Frantei sau Braziliei si le dau sanse minime englezilor.

maryuskkk ... dupa parerea mea Portugalia nu ajunge in finala. Si lor le dau sanse minime.

Dar surprize pot aparea si nimic nu e batut in cuie !!! beer.gif
AZAZEL
QUOTE(Adrian74675)
Castigatoarea dintre Germania - Argentina va infrunta castigatoarea dintre Italia - Ucraina

S I

castigatoarea dintre Anglia - Portugalia va infrunta castigatoarea dintre
Brazilia - Franta

:


asa este programul meciurilor!!!

parerea mea este ca daca portugalia nu va intalni brazilia in semifinale, portugalia va juca finala.

insa nu stiu ce sa zic, eu cred ca in aceste sferuri de finala in cele 4 meciuri oricine poate sa-si bata adversara.

mizez totusi ca cine va invinge intre ARGENTINA si GERMANIA va deveni campioana mondiala.
AZAZEL
he he sunt in grafic cu pronosticul.

germania si portugalia sunt aproape de a a juca o finala impreuna.

oricum, asa cum am mai spus cred ca germania va castiga finala(a invins in sferul cu argentina).

Parerea mea este ca portugalia va prinde finala doar daca in seara asta franta va invinge brazilia si, astfel portugalia va evita brazilia in semifinale.

portughezii sunt disperati sa ii ininga pe francezi dupa semifinala pierduta la euro 2000 de lusitani.
apropo, de ce li se spune lusitani??
Iulian HondaFan
Lusitania este numele antic al unui stat iberic ( care acoperea Portugalia actuala si o parte din V Spaniei). Lusitanii sunt pentru portughezi cum sunt dacii pentru noi.

Portugalia a jucat finala in 2004 cu Grecia ( si au pierdut cu 1-0).

Brazilia cred ca nu va avea multe probleme cu acesta echipa a Frantei. ar fi o reala surpriza sa fie altfel. Germania -Italia e un meci deschis oricarui rezultat.

m-am inselat intr-adevar cu schema jocurilor.

anglia nu a aratat nimic ( afara de aparare de beton) in meciul de azi dar nici portughezii nu mi s-au parut prea inspirati. parerea mea e ca brazilia e ca si in finala...
Iulian HondaFan
... si surpriza a fost. franta a jucat ca in zilele ei de glorie, iar Brazilia a fost ca si inexistenta. uitandu-ma la meciurile de pana acum nu as fi crezut ca astazi Franta poate juca asa de bine iar Brazilia asa de slab. oricum o victorie binemeritata pentru Franta.

de aici incolo cred ca oricare din cele 4 are sanse reale de castiga trofeul.
AZAZEL
cat sunt de bun !!

portugalia nu a jucat pt ca si enhlezii s-au aparat fff bine.

sper sa poata sa-i invinga portughezii pe francezi desi va fi cam greu.

apropo:portugalia este preferata mea. as vrea ca titlul sa mearga la o echipa care nu l-a mai luat.

si ,vedeti se respecta ciclicitatea aia care a inceput in 1962, adica america de sud si europa castiga altermativ trofeele. incepand cu 1962 nu a ramas niciodata cupa pe acelasi continent 2 campionate consecutive
petre 1
Brazilia e afara ..... :coolspeak: felicitari pentru Franta.
romb
imi pare rau pentru Brazilia , dar din pacate nu au jucat nimic ... si si-au meritat soarta .

mai nou tin cu Portugalia , sper sa castige !
James Kilowatt
Daca iau francezii campionatul, eu arunc televizorul pe geam! (ca oricum stau la parter biggrin.gif). Si asa nu le ajungea nimeni la nas, ca au luat o cupa acum 8 ani, acum alta le mai trebuie....
A K U
Germania va castiga Weltmeisterschaft 2006! Fara joc spectaculos, dar foarte exact; nu-i vad nici pe italieni (care sunt varza) sa le puna probleme, nici pe francezi sau portughezi. Oricum, mai e putin :wave: si o sa vedem cine e taticu' lor
marius68582
Portugalia in finala!!!Sa mai castige si astia micimani si necajiti Imi place Portugalia de cand au jucat excelent la un campionat european,nu mai stiu unde s-a desfasurat dar tin minte ca atunci au jucat frumos dar nu au castigat nimic,si toata lumea ii consola spunand ca urmeaza campionatul european organizat de ei(2004).Uite ca nici la ei acasa nu au reusit sa castige,iar acum ar cam fi ultima sansa pentru Figo sa se aleaga cu un trofeu.Daca nu ma insel echipa actuala fusese la un moment dat campiona mondiala la juniori,toti prevedeau maturizarea unei mari echipe.Cum spuneam,daca nu o fac acum,nu se mai intalnesc ei cu asa ocazie.Ca si noi in '94...
AZAZEL
QUOTE(marius68582)
Daca nu ma insel echipa actuala fusese la un moment dat campiona mondiala la juniori,toti prevedeau maturizarea unei mari echipe.Cum spuneam,daca nu o fac acum,nu se mai intalnesc ei cu asa ocazie.Ca si noi in '94...


da asa este. au fost campioni mondiali de juniori, insa din acea echipa nu mai este decat figo. rest nimeni. nu mai sunt :
1 Vitor Baia FC Porto GK
2 Jorge Costa FC Porto D
3 Rui Jorge Sporting Lisbon D
4 Jose Vidigal Sporting Lisbon M
5 Fernando Couto Lazio D
6 Paulo Sousa Parma M
7 Luis Figo Barcelona M
8 Joao Pinto Benfica S
9 Ricardo Sa Pinto Real Sociedad S
10 Rui Costa Fiorentina M
11 Sergio Conceicao Lazio M

12 Pedro Espinha Vitoria Guimaraes GK
13 Dimas Teixeira Standard Liege D
14 Abel Xavier Everton D
15 Francisco da Costa Monac M
16 Beto Severo Alaves D
17 Paulo Bento Oviedo S
18 Pedro Resendes Deportivo la Coruna S
19 Nuno Capucho Leeds United S
20 Carlos Secretario FC Porto D
21 Nuno Gomes FC Porto S
22 Joaquim Silva Sporting Braga
HalbaSus
QUOTE(MR28673)
Daca iau francezii campionatul, eu arunc televizorul pe geam! (ca oricum stau la parter biggrin.gif). Si asa nu le ajungea nimeni la nas, ca au luat o cupa acum 8 ani, acum alta le mai trebuie....


Eu mi-am pierdut orice interes in campionatul mondial. Singurii pe care ii mai simpatizez putin de tot sunt nemtii... desi la inceputul campionatului nu tineam cu ei (tineam cu cehia, olanda, brazilia... s-au dus toti).

Despre francezi am si eu aceasi parere (hehe, si eu stau la parter, dar totusi nu o sa arunc televizorul)... dar s-ar putea sa arunc televizorul daca o sa castige portugalia, care m-a enervat in special in meciul cu olanda si nici meciul cu anglia nu mi s-a parut ca l-ar fi meritat (defapt l-au castigat la 11 metri, care e practic o ruleta).
Adr1an
Halbo, lasa-i pe englezi in pace ca si-au meritat soarta. Cand au ajuns in 11 metri am stiut ca o sa piarda.. asa au facut si la Euro 2004.. Beckham a ratat peste poarta si Anglia a iesit umilita. Mai au de muncit la capitolul autocontrol. Am tinut si eu cu englezii dar acum trebuie sa ma reprofilez. Desi nu admit comportamentul grosolan al portughezilor in meciul cu Olanda (a fost un meci jucat "la usa cortului") cred ca as vrea succesul lusitanilor pentru ca restul au gustat deja din "gloria cupei". (asa cum mai sustin si alti forumisti)
Nu stiu cate sanse are Scholari & Co sa ia Cupa dar cred ca se poate.
Asteptam semifinalele !!!
romb
nici pentru mine CM nu mai are nici un farmec , nu mai am cu cine tine , poate doar cu Portugalia , din simplu fapt ca pe restul echipelor le dispretuiesc ...

oricum cred ca Italia va castiga !
DORU
QUOTE(romb)
imi pare rau pentru Brazilia , dar din pacate nu au jucat nimic ... si si-au meritat soarta .

mai nou tin cu Portugalia , sper sa castige !


Romb, noi doi suntem frati si nu stiu eu? biggrin.gif
Daca nu castiga Portugalia in fata Frantei, macar sa nu ia titlul Germania sau Italia, caci nu pot sa-i sufer !!!!! :boxing:
HalbaSus
QUOTE(Adrian74675)
Halbo, lasa-i pe englezi in pace ca si-au meritat soarta. Cand au ajuns in 11 metri am stiut ca o sa piarda.. asa au facut si la Euro 2004.. Beckham a ratat peste poarta si Anglia a iesit umilita. Mai au de muncit la capitolul autocontrol. Am tinut si eu cu englezii dar acum trebuie sa ma reprofilez. Desi nu admit comportamentul grosolan al portughezilor in meciul cu Olanda (a fost un meci jucat "la usa cortului") cred ca as vrea succesul lusitanilor pentru ca restul au gustat deja din "gloria cupei". (asa cum mai sustin si alti forumisti)
Nu stiu cate sanse are Scholari & Co sa ia Cupa dar cred ca se poate.
Asteptam semifinalele !!!


Pai eu nu am tinut cu anglia, pur si simplu nu vroiam sa castige portugalia... again. Adica nu merita sa ajunga aici dupa meciul cu olanda. Lasand la o parte calitatea arbitrajului (arbitrul a fost clar depasit de situatie) si manifestarile nesportive care au aparut la ambele echipe olanda a dominat meciul, a avut tone de ocazii (si ghinion cu gramada), in timp ce portughezii au avut un gol destul de norocos dintr-o faza nu foarte elaborata.

Faptul ca portugalia nu a reusit sa bata (sau macar sa domine) anglia in 120 de minute (din care vre-o 60 de minute jucate cu avantaj de un om), dovedeste ca nu e o echipa care sa merite cupa (anglia nefiind o echipa care sa fi impresionat prin ceva la campionatul asta).

Dintre echipele ramase:
- Franta ma enerveaza, m-a enervat tot timpul, nu vreau sa castige
- Portugalia m-a enervat, nu merita cupa, nu vreau sa castige
- Italia mi-e oarecum indiferenta dar nu pot spune ca-i simpatizez
- Germania la fel... atata doar ca imi sunt mai simpatici pt ca fac bere si masini. Dar daca jucau cu brazilia tineam cu brazilia.
A K U
Eu cred ca numai o intamplare nefericita sau un arbitru tembel (ca Cantalejo, cacofonie cu intentie, cel mai cretin "albitru" de pe planeta Pamant), ceea ce e putin probabil avand in vedere ca e tara-gazda, poate impiedica Germania sa ia titlul suprem si nu pot sa spun ca asta m-ar face nefericit biggrin.gif As vrea sa le dea vreo 4 boabe italienilor in seara asta, macaronarii astia care fac de rusine fotbalul cu fotbalul lor spectacol :puke:
James Kilowatt
@Halba
Pe mine nu ma enerveaza echipa, ma enerveaza restul francezilor. Adica, aia de la posturile de radio, de TV, comentatorii, suporterii, politicienii.... fotbalistii ma enerveaza cel mai putin smile.gif
HalbaSus
QUOTE(MR28673)
@Halba
Pe mine nu ma enerveaza echipa, ma enerveaza restul francezilor. Adica, aia de la posturile de radio, de TV, comentatorii, suporterii, politicienii.... fotbalistii ma enerveaza cel mai putin smile.gif


Eu nici nu stiu cine joaca in echipa frantei biggrin.gif si pe mine ma enerveaza restul.
romb
victorie meritata a Italiei astazi ... au evitata la limita penaltiurile ... au jucat spectaculos , chiar ofensiv , au avut sanse , iar cele doua goluri au fost superbe ... daca joaca asa si in finala cred ca au sanse mari sa devina campioni mondiali.
Iulian HondaFan
fenomenale golurile italienilor... arta si talent autentic!

Germania a dominat jocul si chiar italienii trageau de timp la sfarsitul reprizei a 2-a... mie in general nu imi place stilul viclean al Italiei, stat in asteptare, tras de timp si cu ochii dupa greselile adversarilor, dar daca aduce rezultate... bravo lor. Nu ma dau in vant nici dupa stilul nemtilor si al englezilor, si ca intotdeauna cand Italia joaca cu Germania, eu tin cu Italia.

Germania a castigat titlul in Italia in 1990. acum probabil e randul Italiei sa castige in Germania.

Franta a jucat un singur meci fotbal de calitate ( acela cu Brazilia care a jucat stralucit toate meciurile pana acolo, dar se pare ca ei au un "complex francez" - sa ne aducem aminte si de 3-0 din finala din Franta in 1998) dar si la ei s-a meritat. cred ca are sanse mai bune ca Portugalia, care sunt mai obositi si cu 'shpe mii de cartonase, dar nu m-as hazarda sa fac un pronostic.

stilul de joc al francezilor ( atat cel din anii de glorie a lui Platini - '86 cat si meciurile din 1998) mi-a placut intotdeauna si eu ii consider cumva brazilienii Europei. dispretuiesc politica franceza ( si externa si interna/sociala - aici cred ca anglofonii le dau clasa), dar in rest sunt multe lucruri pentru care ii admir - vinurile, bucataria, Parisul, Luis de Funes biggrin.gif blush.gif , "art de vivre", etc...

intotdeauna favorita mea ( exceptie Romania cand ajunge sa joace la un campionat mondial) a fost Brazilia... sa speram ca in 2010 Brazilia va lua din nou titlul.

oricum pentru finala tin fie cu Franta fie cu Portugalia, ambele avand un stil mai placut dp meu dv.
AZAZEL
se pare ca m-am inselat. au batut italienii, si germania nu mai ia finala.oricum cursul jocului prevestea un final tragic in meciul de aseara pt nemti. ce sa zic, daca se apara tot asa ca aseara si ataca pe contre, italia are sanse mari la titlu.

astept sa vad ce face portugalia in seara aceasta.oricum, sa ia oricine titlul numai italia nu.
Luka
Nici mie nu-mi plac italienii si stilul lor, insa aseara chiar au jucat frumos. Mi-a placut ca le-au dat-o nemtilor cand se asteptau mai putin.

Pana acum, cel mai frumos fotbal l-au jucat nemtii (culmea, nu-i suport), italienii si argentinienii. Logic, va castiga Italia smile.gif
James Kilowatt
Dupa doua bare in doua minute, nemtii ar cam fi trebuit sa se astepte si la gol.... nu poti avea noroc la nesfarsit. Pe mine nu m-au convins inca de la meciul cu Argentina, cand s-au calificat dupa parerea mea tot la noroc.
Italia a avut totusi parcurs usor... aseara a fost primul lor meci serios.
O sa fie interesanta finala smile.gif
Leone
Sa castige oricine numa franta NU!!! deja frantujii nu isi mai incap in piele de ce tari sunt ei, ca au cea mai buna echipa, bla bla bla....asa ca sper sa piarda cu portugalia ca poate asa mai revin si ei cu picioarele pe pamant!
Arheopterix
QUOTE(Arheopterix)
Argentina sau Italia.

He hehe
Sa ma citez... biggrin.gif
HalbaSus
Pana acum la CM au castigat toate echipele cu care NU am tinut deci probabil o sa castige portugalia sau franta :puke: sincer sper sa castige italia... macar ei au facut niste masini bune.
Armadyllo
Halba nu amesteca masinile cu fotbalul.Ca daca ar fi sa ma uit in curtea brazilienilor dupa masini....nu se stie ce o sa vad... beer.gif
Iulian HondaFan
Fiat, VW si Opel biggrin.gif

meciul Portugalia-Franta frumos, e inca deschis oricarui rezultat, desi francezii au un avans. din pacate ei se pot criza oricand si, spre deosebire de Italia, nu prea stiu sa tina un rezultat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.