Help - Search - Members - Calendar
Full Version: viitoarea impreza ?
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
G e o r g e


sweet biggrin.gif
eddie
Sa nu zici c-ai citit revista aia din scoarta-n scoarta !? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
V l a d
imi pare mie sau incepe sa semene cu Evo? blush.gif
madalina
QUOTE("V l a d")
imi pare mie sau incepe sa semene cu Evo? blush.gif


Cam asa imi pare si mie!
G e o r g e
pai sa punem o poza si cu evo X atunci .

florin55503
evo arata impresionant. dar si impreza arata bine (in sfarsit)
Otto73
Evo e bestiala.
gabi4
nota 10+ pentru evo biggrin.gif
geeoo30
Am facut un test-drive cu un evo, de afara masina arata intradevar impresionant, motorul si cutia m-au dat gata, dar calitatea finisarilor de la interior nu mi-au placut si masina mi sa parut destul de "firava" pt drumurile din romania, lucru de care se plangea si proprietarul.... blush.gif
Otto73
QUOTE("geeoo30")
Am facut un test-drive cu un evo, de afara masina arata intradevar impresionant, motorul si cutia m-au dat gata, dar calitatea finisarilor de la interior nu mi-au placut si masina mi sa parut destul de "firava" pt drumurile din romania, lucru de care se plangea si proprietarul.... blush.gif

EVO X inca nici nu a aparut pe piatza inca, unde ai facut test drive cu ea
Impulse
QUOTE
Am facut un test-drive cu un evo, de afara masina arata intradevar impresionant, motorul si cutia m-au dat gata, dar calitatea finisarilor de la interior nu mi-au placut si masina mi sa parut destul de "firava" pt drumurile din romania, lucru de care se plangea si proprietarul.... blush.gif


Otto, geeoo vorbea de un evo nu de Evo X deci nu rastalmaci.

Si eu prefer de departe Evo in locul lui Impreza desi amandoua au finisari si materiale foarte slabe calitativ.
Otto73
Ala din poza de mai sus e evo X.
Daca am gresit asta e.
Nobody is perfect.
geeoo30
Da..tipul cu evo e vecin cu mine ma tot rog de el sa puna ceva poze pe aici, masina arata bestial pe dinafara si unora le ajunge asta.....
mike.omega
Domnilor noi discutam despre Viitoare Impreza(btw farurile aduc a S Class pe departe tongue.gif ) si nu despre eterna si fascinanta discutie EVO vs. STI biggrin.gif
CPI
Arata bine amindoua. EVO X arata chiar super bine, pe cind New Impreza arata muuult mai bine decit cel actual dar e mai degraba comparabil cu EVO IX decit cu X....
r4mp
topicul e ceva mai vechiut. " viitorul " este de fapt actualul impretza , si se gaseste la autohausurile nemtesti blush.gif
Andrei Suzuki
Si la dealerii romani. wink.gif
G e o r g e
si de fapt e vorba de viitoarea impreza nu de actuala care o poti cumpara de cateva luni din .ro smile.gif
r4mp
hmm sigur ala nu era prototipul? pt ca actualul model seamana foarte mult :angel:
guerilla
QUOTE(G e o r g e)
si de fapt e vorba de viitoarea impreza nu de actuala care o poti cumpara de cateva luni din .ro smile.gif


man, ai cumva revista? smile.gif ma intereseaza ce masina e in dreapta sus :angel:
G e o r g e
te itnereseaza legacy wagon 2.0GT ? blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.