Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cea mai frumoasa masina modificata de pe forum:
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
boty
Subaru Legacy GT
T u d o r
Petre... poate da lovitura cu Loganul lui.

PS Arata bine, man. beer.gif
HalbaSus
eu am votat-o pe mada... super masina... chiar nu stiam ca e asa "tunarita". Felicitari ! :clapping:
marius60959
si eu merg si aici tot pe Corsa Madalinei.
Foarte faina!!!
S O R I N
Subaru Legacy GT ................ :angel:
Leone
legacy gt...arata ff bine...parerea mea...si votul meu biggrin.gif
f1anatic
Sper sa nu fiu descalificat. Halba a luat pozele de pe topicul: Masina mea...dar nu a adaugat si poza aceasta. Nu doresc sa influentzez opinia juriului aducind poze in plus...ci doar prezentind o poza care este de altfel disponibila la topicul dedicat masinii mele...la foumul adecvat.
James Kilowatt
Si eu tot legacy... agresiva dar sobra. Si cu multi CP biggrin.gif
romb
aici nu prea e competitia , e spulberata de Legacy. inca un vot de la mine.
f1anatic
QUOTE("MR28673")
Si eu tot legacy... agresiva dar sobra. Si cu multi CP biggrin.gif


As vrea sa pot sa itzi dau cheile si un rezervor de benzina. As vrea sa pot sa fac modificari fara sa imi pese...de bani...de tin...si de lipsa de logica a unei masini de 400 cp in traficul de 5 kph din Chicago.

Dar si asa cum este...mi-ar place sa itzi dau cheile...rezervorul plin...si sa te intilnesc seara la o bere. Un singur lucru poate ar trebui sa adaug...prima data cind am luat masina...si am decis ca o pot stapini (nu era tunata, era veche de o luna) am ars un rezervor in 4 ore.
James Kilowatt
Cu prima ocazie cand trec pe acolo smile.gif Sa tii contul deschis.
Berea o aduc eu ca am auzit ca e mai buna la noi beer.gif
Cristian57688
Personal imi place Corsa cel mai mult. Si celelalte sunt modificate cu decenta si gust dar raman pe Corsa.

Cristi
CRG
incredibil chiar si pentru mine, dar imi place foarte mult cum a iesit Corsa Madalinei. Felicitari pentru efort si rezultat ! :1:
guerilla
toate 3 merita un premiu.
dar pentru ca nu-mi place rosu in interior, aleg legacy-ul.
felicitari pentru mada, f1anatic si petre.
Vlad6
Daca erau spoilerele gata ma bagam si eu sad.gif ma cam supar ca nu m-ati asteptat dar nu-i nimic cand termin ma intrec cu invingatorul. Probabil Subaru - de daca pe pista nu am sanse poate am aici
G e o r g e
subaru pentru modificarile tehnice ce i-au crescut puterea substantial biggrin.gif
DORU
Tot Subaru si eu...

Vlad6, daca se tinea concursul asta peste o luna, aveam masina deja tunata complet exterior. Asta e, poate la urmatorul concurs sa castig la setiunea asta. Nu de alta, dar kit-ul este extrem de rar (cel pe care il am in vedere). arigato.gif
Mariacu
Foarte greu de ales....toate trei merita un premiu! Dar, avand in vedere ca numai una se voteaza, ii dau votul Madalinei, imi place cum a iesit! :1:
eddie
Am votat masina care am vazut-o pe viu... biggrin.gif
Mihai64798
Am mers iar pe Subaru ... mi-a placut mai ales culoarea si ... caracterul ...
V l a d
heeeeeiii... da unde e chestionarul pentru cea mai vandalizata masina de pe forum? ... vreau sa castig si eu la o categorie biggrin.gif biggrin.gif
booneK9
Madalina!
madalina
QUOTE("booneK9")
Madalina!


E dragut sa fie considerata persoana mea cea mai frumoasa ...masina modificata tongue.gif
Baby Blues
pacat ca celelalte nu au nici o sansa in fata unui Subaru dar oricum daca nu era subaru poate aveau sanse. Felicitari celor doi invins.i
Armadyllo
Subaru am votat,pt ca...e pentru cunoscatori, destul de rara,si poate face multe... biggrin.gif
Felicitari si Madalinei,arata bine Corsa...dar am votat-o in alt topicc... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.