Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cea mai frumoasa masina de clasa mica de pe forum
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
AlexTM
Logan, clasa mica? Stiu ... asa zic toti "expertii" si toate "revistele de specialitate". Platforma lui Clio bla bla

Dar uitati-va la "real life": la masina in sine. Ce e mic la ea? E cit o Bora! blink.gif
Impulse
Madalina, ai un vot de la mine; frumusica masina.
T u d o r
And one for Eddie. smile.gif
marius60959
madalina un vot si de la mine!!!!
Legionaru'
Unul si de la mine "reao"! biggrin.gif
eddie
Pai eu plec cu handicap din start,eu am masina stock,nu aranjata,sunt masini care concureaza si la ,,cea mai frumoasa masina modificata''si aici ! :angel:
AlexTM
Las-ca eu am votat Clio-ul biggrin.gif E fain.
Tuning-ul nu-mi place din start, ca idee.
Leone
destul de greu m-am decis la categoria asta...dar in final cred ca opelul madalinei arata cel mai bine!
romb
votul se duce la renault-ul lui Eddie.

modelul e serie limitata , culoarea e superba , felul cum se asorteaza caroseria cu tapiteria si cadranele din bord e sublim , masina e bine dotata , motor excelent , ce mai ... un top model.
James Kilowatt
Si eu plec cu handicap, concurez cu masini de 15 ori mai scumpe biggrin.gif
florin55503
si de la mine un vot pt madalina
DORU
Inca un vot pt Madalina...
guerilla
Eddie's Clio.
James Kilowatt
Loganul lui Petre smile.gif Dupa masina mea, evident smile.gif
eddie
Asa am zis si eu... biggrin.gif
Mariacu
Petre, ai votul meu! biggrin.gif
Mihai64798
Desi nu prea e corect (avand in vedere ca masina Madalinei este putin modificata), am votat pentru ea, pentru ca arata foarte bine ...
S O R I N
petre 1. Dacia Logan :help:
a3des
Unul si de la mine pentru madalina, btw vad ca conduce detasat...
eddie
Asta e,ladies first ! biggrin.gif
Pozele Clio-ului sunt cam nereusite si nu o avantajeaza unghiurile si soarele care cade pe capota lateral.Si mie mi se pare ca e alta masina...
Voi pune niste poze cu Extreme-ul ceva mai profesioniste dupa incheierea concursului la ,,Totul despre masina mea",ca sa nu influentez votarea.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Armadyllo
Mie imi place Seat-ul lui Halba,pe care l-am si votat biggrin.gif ,e sora cu a mea biggrin.gif ,macar la preturile de achizitionare, :brilsmurf: arata mai bine ca a mea.
HalbaSus
Halba nu are seat biggrin.gif
James Kilowatt
Io am seat smile.gif

Tunata ca meganeul lui vlad: Ambele oglinzi laterale sparte de scutere in parcare, portiera stanga si ambele aripi fata infundate de lovituri cu skate sau patina, stalpul de la haion lovit probabil cu o sticla, un aurolac a sarit de pe zid pe acoperit pe care l-a indoit si a spart parbrizul, stop spart in parcare la supermarket de doua ori de o blonda care n-a binevoit sa-si lase si alta carte de vizita, a fost sparta de doua ori (si cel care a "demontat" casetofonul a facut-o cu tot cu jumatate de bord..)...
Mihai64798
ca cam conduce da ... blush.gif
James Kilowatt
Cei din urma vor fi cei dintai.... ca la bacul .. pardon, ferriboat-ul de peste dunare biggrin.gif
Armadyllo
Ma scuzati Halba. blush.gif ..na ca te-am facut cu un Seat.Ma refeream la MR.Cred ca am vazut diversiunea Audi...si m-am intimidat biggrin.gif ...
eddie
Oamenii se uita numai la aspectul exterior si acolo sunt masini modificate.Parerea mea este ca diferenta nu reflecta adevarul....
Asa ca am pus si eu niste poze cu ceva dotari la interior mai rar intalnite la o masina de clasa mica....... devil.gif

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=6297
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.