Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intrerupere
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Lucian3
In primul rand, salut pe toata lumea
Daca cineva ma poate lamurii am si eu cateva intrebari.
1. Pentru cei ce isi mai amintesc ( madalina, iulian etc.) si le multumesc pentru sfaturile date anul trecut ma aflam in situatia de a alege intre Mazda 3 sau o Toyota Corolla. Din septembrie 2005 posed o MAZDA PREMACY DITD, ajungand la concluzia ca un monovolum este mai indicat nevoilor personale. Sigur ce ma determinat cel mai mult, a fost ocazia ( cred eu!? ) adica 14.100 EURO cu factura si 16.400 Km/bord si garantie pana in 08.2007. Si acum sa tec la problema; intre 40-50 Km/h pentru 1-2 secunde simt o intrerupere la nivelul motorului, ce credeti ca se intampla?.
2. Ce pret credeti ca ar merita o mazda 323 DITD din 2003 august cu 34.000 Km/bord si care este inca in garantie pana in septembrie anul in curs?
3. Si ultima intrebare: La aceasta 323 de mai sus, in momentul franarii la viteze de pana la 70 km/h se simte ca si cum placutele nu ,,calca" pe suprafata plana. Sau ovalizat discurile????

Toate bune tuturor,
Multumesc
Otto73
daca discurile sunt ovalizate trepideaza cand pui frana, simti si in volan.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.