Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sh de oras la max 6-7000.Eu
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
marius44031
Ce ati cumpara in banii astia?Variantele noi nu ma tenteaza, gen Matiz sau Logan.
Mentionez ca,personal, sunt tentat cel mai mult de un Polo tdi, dar primesc si alte pareri.
Meditatorul
depinde cat de mare sa fie masina.

nici fiesta, corsa, chiar astra nu sunt rele!
HalbaSus
La 6-7 mii nu prea ei polo TDI, si-a luat un prieten un polo 1.2 din 2002 cu 7500... Hai ca a lui era un pic dotat si avea km putini si carte de service... dar sub 7000 greu gasesti un polo decent, TDI iese din discutie dupa parerea mea... poate daca te duci tu dupa el in germania... oricum, polo-ul prietenului meu consuma cam 6-7% in oras... adica mai putin decat scot eu cu 1.9 TDI...
vma
Eu sunt multumit de Opel Astra si in bani astia gasesti un 1.7 DTI
stefan44002
Skoda Fabia, Opel Corsa, Ford Fiesta, Peugeot 206, Fiat Punto.
Daca vrei neaparat diesel, in banii aia, ar merge Fabia 1,9Sdi.
Cristian57688
La banii astia gasesti si Ford Focus din 2000 dar nu pe motorina. Ar mai fi si Fiat Punto daca se incadreaza in clasa si mai ales in gusturile tale.
romb
se incadreaza si un Megane diesel in banii astia si asta e o masina de familie adevarata , nu doar o masinuta de oras..
fiabilitatea este buna desi gura lumii spune altceva.
Skywalker
Pentru oras cauta mai bine masini din clasa subcompacta spre medie, in 7.000 euro gasesti de la Passat; Vectra B; Golf 4; Ford Focus; Renault Megane I; etc. Mai ai o varianta de leasing la Fiat Albea (noul).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.