Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cat Costa Scola!!!!
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Andrei1
Cat costa scoala de soferi ,am inteles ca daca o fac la liceu am o reducere. Imi puteti spune si mie va rog!
alex20
Aloha
Scoala cu tot cu analize bla bla iesi cam in 4,5 mil(+ - ceva).Sfatu meu este sa lasi naibii scoala si sa vb cu cineva care stie vrun instructor particular si fie faci cu al scoala cu vro 2 mil fie ii dai 1 mil. siti semneaza c-ai facut cu el scoala si inveti singur din teste,in fond nu tre sa fii geniu sa faci scoala soferi ,plus ca aia de la scoala au niste scoruri nejustificate asa ca...
cristianc
Postul tau a inceput cu Aloha asa ca ma gandesc ca ai experienta scolilor de soferi din Hawai, unde se circula lejer.
Lasa-l mai bine pe Andrei sa fac scoala de soferi, sa invete legislatia si sa poata sa aiba o viata fericita cand va conduce masina ca nu ai vrea dupa aceea intr-o seara cand cobori putin beat Feleacul sa te faca parf din spate vreo masina cu Andrei la volan! E adevarat ca nu trebuie sa fii geniu ca altfel nu am avea atatea milioane de soferi, dar serios cand faci scoala(ca doar o data o faci si inveti de la cineva apoi doar din auzite si din amara experienta)si inveti de la un instructor nu strica sa fii.
Scuze daca te-am suparat si gandeste-te cand dai sfaturi! Unii te vor lua in serios!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.