Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euro 2?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Crasus
Mai exista vreo posibilitate sa inmatriculezi in tara o masina cu euro2 adusa din strainatate dupa 1 ianuarie 2002?

Multumesc
Alin1
DA!
Fa-ti rost de un talon de la o masina exact la fel (poate diferi motorul) si treci la fapte, RECAROSEAZ-O (vorba vine!).
OMEGA
pai mai ai voie sa circuli cu ea, incearca sa o recarosezi sau punei euro3
din cate stiu eu iti trebuie o aprobare lunara din germania spre ex pt a circula in afara tarii cu masina
cristi75658
Salut baieti.Am o mare intrebare la voi .Cum imi dau seama daca masina are euro 2, scrie in carte, in talon, daca pun catalizator trebuie omologat?
Multumesc mult.
robert
In principiu scrie in carte.Zi ce masina, motor, an fabricatie.De obicei peste 2000 si mai ales 2001 toate masinile au Euro3(marci straine).
cristi75658
salut. Eu am un volkswagen passat variant 1,8i , an de fabricatie 1996, vroiam sa stiu daca are euro2 ca in carte nu scrie nimic, dar am inteles ca din seria de identificare am inteles ca reiese ca are euro 2 vreau sa stiu daca este adevarat .Va multumesc.
Alex-F1
Da, este adevarat, are euro 2! arigato.gif
robert
100% Euro2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.