IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Pareri despre megane sedan 1,5 dci

This topic is about Pareri despre megane sedan 1,5 dci, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Pareri despre megane sedan 1,5 dci
Laurentiu7
post Feb 27 2004, 04:08 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 27-February 04
From: Slatina (Olt)
Member No.: 21.678



As dori sa cumpar un sedan 1,5 dci si m-ar interesa mai multe pareri despre acest model
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
alex20
post Mar 1 2004, 12:02 AM
Post #2


sofer
***

Group: Membri
Posts: 85
Joined: 1-February 04
From: Cluj-Napoca (Cluj)
Member No.: 20.582



Eu am cam 15000 euro si mam gandit in primul rand la un megane 2 sedan,si pentru ca imi place foarte mult modelul.In primul rand mam uitat la nemti si cel mai ieftin sedan ii la 17000 euro pe cand la noi ii la 12000 euro,cu toate taxele.Acest fapt mi sa parut un pic suspect dar este justificabil avand in vedere ca-i fabricat in turcia.Apoi am fost chiar la Renault ca sa vad masina si crede-ma ca m-a dezamagit total.In primul rand am vazut la stalpii masinii ca se vad suruburile inbus,lucru inacceptabil.Apoi schimbatorul de viteze este de solenza,iar frana de mana are un nou design ca(ca la avioane) fapt care atrage privirile nepricepute.Iar ce ma socat a fost cand am inchis usile,lipsind acea presiune tipica masinilor din ziua de azi.Pur si simplu este tot plastic plus.O fi ea ieftina dar eu zic sa nu-ti bati joc de banii tai
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 05:03 PM