IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Unde esti Carina Big ?????????

This topic is about Unde esti Carina Big ?????????, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Unde esti Carina Big ?????????
Valeriu66138
post Feb 27 2006, 07:38 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 12
Joined: 22-January 06
From: Bucuresti
Member No.: 66.131



M-am hotarat sa-mi iau masina noua.Dupa 2 saptamani de alergari intre: Skoda,Dihatsu,Renault,Daewoo,Suzuki etc,am ajuns la concluzia ca Ignisul 1,5 AWD este masina dorita(mare parte de decizie am luat-o datorita sfaturilor de pe forum de la:Andrei Suzuki,G e o r g e, Carina Big,Mihai 36955 si multi altii...pe aceasta cale le MULTUMESC!!!)
Am ajuns la ambele reprezentante din Bucuresti-reci si dezinteresati (de parca venisem sa imprumut bani,nu sa le dau bani)am rugat sa fac un drive test, pe un Ignis 1.5 AWD,dupa o saptamana,fac testul si dupa aceia aflu ca este 1.3 GA.???????(No comment!!!)Tot pe forum aflu de Sara Motors(importator Suzukivest),pe 21.02 dau telefon si pe 23.02 transfer-avans cu promisiunea ca se va rezolva totul cat se poate de repede dupa ce transfer banii.Astazi 27.02 aflu ca masina va veni la sfarsitul lunii MARTIE!..?Din cele citite pe forum stiu ca problema e din 2004,sunt 2 ani si calitatea serviciu client-NESCHIMBATA ? Inteleg aici,in Buc.,unde Mercedesul lui Tiriac,Citroen-ul lui Tariceanu etc,este mai aproape de Buc de cat Suzuki(HU),dar Timis.-Suzuki(HU) ar trebui sa fie ca o retea de calculatoare de cartier -!!Cred ca Asu-l afacerii este in mana patronului Sara Motors care cred ca este Carina Big-sofer cu doua stelute,daca gresesc imi cer scuze!(inca n-am luat masina si cred ca acest mesaj nu se va reflecta negativ la contract!!!!!).Mai am cateva intrebari,dar probabil le voi pune si eu dupa ce ridic Ignis-ul 1.5 AWD,(si ca o gluma proasta!)daca imi aduce-ti un 1.3 GA cu care am facut drive test aici in Buc?!.Repet e gluma!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 11:01 AM