IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Ford Mondeo 1995 - o problema sau nu?

This topic is about Ford Mondeo 1995 - o problema sau nu?, the author, Radoaca57805, wrote about: Sal, As vrea sa imi cumpar un Mondeo din 1995 culoare rosie metalizat, arata impecabil insa sunt in dilema cu o anumita problema si anume: -capota pe ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Ford Mondeo 1995 - o problema sau nu?
Radoaca57805
post Oct 7 2005, 10:35 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 6-October 05
From: Targu Jiu (Gorj)
Member No.: 57.798



Sal,
As vrea sa imi cumpar un Mondeo din 1995 culoare rosie metalizat, arata impecabil insa sunt in dilema cu o anumita problema si anume:
-capota pe interior cat si tabla de pe langa motor, telescoape, etc este de alta culoare si anume maro inchis. Un prieten mi-a zis ca a m-ai intalnit asa ceva la aceste modele si ca nu ar fi o problema (asa ar fi din fabrica) insa eu as vrea s-a va cer parerea, poate unii dintre voi s-a lovit de aceasta problema pentru ca nu vreau sa arunc banii pe o masina care a fost lovita sau rasturnata (imi trec prin minte diferite scenarii) insa nici sa-i dau cu piciorui pt ca arata si merge impecabil. Va multumesc anticipat !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ovidiu61939
post Mar 20 2006, 12:11 AM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 24-November 05
From: Craiova (Dolj)
Member No.: 61.932



crezi ca daca era lovita nu o vopsea pe toata la fel?
dar nu stiu sa-ti spun nimic in legatura cu acea ciudata culoare................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
florin29702
post Mar 20 2006, 08:30 AM
Post #3


novice
**

Group: Membri
Posts: 44
Joined: 23-July 04
From: Bacau (Bacau)
Member No.: 29.695



am o fiesta si e diferita culoarea sub capota, si la un prieten de-al meu e la fel. deci e normal.


--------------------
FIESTA GHIA 1.4 TdCi, 2002
TICO SE 0.8 i , 2000
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 14th May 2024 - 05:18 PM