IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Casetofonul fiat albea

This topic is about Casetofonul fiat albea, the author, Serban3, wrote about: Stiu ca este blaupunkt, dar cam atit. Cum functioneaza, cum se programeaza, o carticica ceva ? Stie cineva modelul ca sa ma pot interesa mai departe ? ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Casetofonul fiat albea
Serban3
post Aug 8 2005, 09:18 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 6
Joined: 15-December 03
From: Ploiesti (Prahova)
Member No.: 19.160



Stiu ca este blaupunkt, dar cam atit. Cum functioneaza, cum se programeaza, o carticica ceva ? Stie cineva modelul ca sa ma pot interesa mai departe ? Va multumesc anticipat !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Liviu40385
post Aug 8 2005, 10:33 AM
Post #2


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 17
Joined: 13-February 05
From: Bucuresti
Member No.: 40.378



QUOTE(Serban3)
Stiu ca este blaupunkt, dar cam atit. Cum functioneaza, cum se programeaza, o carticica ceva ? Stie cineva modelul ca sa ma pot interesa mai departe ? Va multumesc anticipat !


Va salut!
Radiocasetofonul din Fiat Albea - achizitzionata de mine in Iunie a.c. - are o brosurica si un pachet cod, pe care le primesti la cumpararea masinii, cel putin asha procedeaza cei de la AIT de pe Iuliu Maniu (langa Metro Militari). Eu sunt multumit de masina si de dotari. Bafta si multi km rulati fara evenimente!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paul56883
post Sep 28 2005, 01:53 PM
Post #3


novice
**

Group: Membri
Posts: 24
Joined: 27-September 05
From: Bucuresti
Member No.: 56.876



eu am casetofon si as fi vrut cd cu mp3,dar la reprezentanta mi-au recomandat magazie.....ma poate sfatui cineva cum pot sa-mi montez mp3 pe masina? :bash:
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 16th May 2024 - 07:15 PM