IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

PROTEST

This topic is about PROTEST, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> PROTEST
Mojito
post Jul 12 2005, 08:18 AM
Post #1


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 199
Joined: 5-July 05
From: Constanta
Member No.: 50.576



Pe acesta cale protestez la modul cum sunt tratate drive testele in revistele de specialitate din romania si chiar pe acest site.(nu forum ca aici chiar inveti cite ceva de la cei care au experimentat condusul unor masini).Ma refer la cei platiti de reviste sau emisiuni sa ne spuna ce si cum sta un model sau altul.
Nu stiu cine le face dar daca le fac piloti adevarati da atunci poate fi numit un drive test dupa care ma pot ghida.Numai ca ei in Romania nu au curajul sa scoata in evidenta negru pe alb si sa critice modelele. Sunt toti niste impaciuitoristi. Sa nu se puna rau cu dealerii sau producatorii.
Daca te stii stapin pe tine si pe ce simti scrie domnule!
Sper sa nu ofensez pe nimeni de pe forum care chiar sunt in aceasta situatie

Daca sunt facute de scriitori, poeti, literati in articole pline de metafore inaltatoare mai bine lipsa. ( vezi masini ro. BMW seria 3 din 03.06.2005 semnat de Leonard Ancuta gen te incinta prin toti porii) Iar emisiunile TV de automobilism te imbolnavesc.dau asa zise drive test la MAYBCH,Jaguar.Aston Martin si alte asemenea de parca rominii sar sa cumpere aceste modele ca nebunii.

Gata am protestat ! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 12:16 PM