IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

camera gopro

This topic is about camera gopro, the author, johnwaynee, wrote about: buna dupa-amiaza Mă duc într-o lungă călătorie la munte i vreau să o surprind cu o cameră foto gopro. din păcate nu cunosc o opiune bună i de aceea vă ... To read more just scroll down

> Reguli de postare

Reguli de postare

Dealeri

1.Titlul anuntului trebuie sa contina OBLIGATORIU marca la care se refera promotia si numele dealerului
2.Dealerul are obligatia sa raspunda eventualelor intrebari ale membrilor in legatura cu oferta lor intr-un interval de timp decent sau topicul se sterge


Membri

1. Orice mesaj postat in aceasta zona trebuie sa aiba legatura cu subiectul topicului
2. Membri nu pot deschide topice noi, aceasta arie este rezervata exclusiv dealerilor si magazinelor auto.

 
Reply to this topicStart new topic
> camera gopro
johnwaynee
post Feb 26 2020, 12:04 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 11-February 20
Member No.: 151.945



buna dupa-amiaza Mă duc într-o lungă călătorie la munte și vreau să o surprind cu o cameră foto gopro. din păcate nu cunosc o opțiune bună și de aceea vă contactez. Mă voi bucura de orice ajutor
Go to the top of the page
 
+Quote Post
johnwaynee
post Feb 27 2020, 08:12 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 11-February 20
Member No.: 151.945



Aș dori, de asemenea, să adaug că am câteva informații despre alternativa la camera gopro. vă rog să vă scrieți recenzia
Go to the top of the page
 
+Quote Post
malkova
post Sep 3 2020, 03:27 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 28-November 19
Member No.: 151.849



Mi-a plăcut să citesc postarea ta. Are informații frumoase, am idei bune de la această postare. Caut mereu acest tip de postare pe blog.
jiofi local html
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 01:17 PM