IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Sfat achizitie masina

This topic is about Sfat achizitie masina, the author, Cristi1187, wrote about: Buna, Ma aflu in pozitia de a-mi cauta o masina second hand si ma aflu aici pentru a cere cateva sfaturi. Dispun de 4500 - 5000 euro buget si in banii ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Sfat achizitie masina, Sfat
Cristi1187
post Sep 30 2018, 06:10 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 30-September 18
Member No.: 150.965



Buna,

Ma aflu in pozitia de a-mi cauta o masina second hand si ma aflu aici pentru a cere cateva sfaturi.

Dispun de 4500 - 5000 euro buget si in banii astia am observar, din ce este disponibil pe piata, nu poti avea prea multe pretentii.

Am tot gasit Golf 5 din 2008 cu motot de 1.9 diesel sau Golf 6 la aceiasi bani in doua usi sau combi. In acelasi timp am gasit si un Renault Megane 3 din 2012 cu motor de 1.5 deisel la 4000 euro.

Stiu ca VW au reputatia fiabilitatii si ca, pe termen lung, te poti baza pe ele, motiv pentru care toata lumea inclina spre ele ma gandesc.

Eu in principu caut o masina pentru uz in oras si cu o calatorie in afara o data la o luna sau doua.

Asadar ma aflu aici pentru a pune intrebarea daca acel Renault Megane merita acesti bani, sau e dubios ca e din 2012 si costa atat?

De asemenea daca stie cineva despre Renault cum sunt, au probleme etc.

Orice sfat este bine venit.

Multumesc anticipat

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 4th May 2024 - 08:31 AM