IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Sfaturi-Cumpar masina buget 3000 Euro rapida

This topic is about Sfaturi-Cumpar masina buget 3000 Euro rapida, the author, Catalin1994, wrote about: Salut, am 22 de ani, lucrez si as dori sa imi achizitionez o masina pana in 3000 euro. Masini ar fi, nu sunt prea pretentios dar as vrea ceva sa fuga ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Sfaturi-Cumpar masina buget 3000 Euro rapida
Catalin1994
post Oct 3 2016, 02:43 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 3-October 16
Member No.: 148.824



Salut, am 22 de ani, lucrez si as dori sa imi achizitionez o masina pana in 3000 euro. Masini ar fi, nu sunt prea pretentios dar as vrea ceva sa fuga bine tare. Masina poate sa fie si sub anul 2000 de exemplu honda civic 1.6 vtec-ul ala fuge rau --> aveti aici un video https://www.youtube.com/watch?v=67KgNgBhvM4
Pot baga in masina 150 Euro pe luna in benzina si sa o fac pe parcurs pe placul meu daca nu o gasesc "tunata". ( MENTIONEZ CA NU CRED CA DEPASESC 200KM pe saptamana cu masina ) Nu ar fi o mare problema consumul.
Stiti alte masini cu capatitatea cilindrica de maxim 2000 care fug tare ? Clio 2 RS de 2.0 benzina 172 cai as gasi la 3000 euro dar nu prea imi place cum arata spatele masinii.

Va rog din suflet sa imi dati sfaturi . Bag in calcul orice marca de autoturism. Nu as vrea de exemplu bmw de 1.6 in acte si pus 2.5 pe el sa am probleme cu rar. Poate sa aiba motorul masinii cu eventuale modificari dar nu schimbat motor.

VA ROG SA IMI RASPUNDETI.


MULTUMESC SI O ZI BUNA !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 10:55 PM