IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

SFAT ACHIZITIE MASINA MAXIM 5500 EURO

This topic is about SFAT ACHIZITIE MASINA MAXIM 5500 EURO, the author, george_pl, wrote about: Am ales sa deschid un topic nou in speranta unei alegeri bune vis-a-vis de achizitia unei masini sh.De aproximativ doua saptamani pierd timpul pe olx, ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> SFAT ACHIZITIE MASINA MAXIM 5500 EURO
george_pl
post Nov 18 2015, 12:38 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 18-November 15
Member No.: 147.330



Am ales sa deschid un topic nou in speranta unei alegeri bune vis-a-vis de achizitia unei masini sh.De aproximativ doua saptamani pierd timpul pe olx,autovit in speranta alegerii masinii perfecte unsure.gif
Bugetul se invarte in jurul sumei de 5000 euro,5500 cu tot cu taxa de inmatriculare...Masina pe care mi-o doresc e audi a 3 dupa anul 2006 in 4 usi insa depaseste bugetul alocat...am vazut zilele astea 3 masini ford focus 2009 1.6 110 cai insa am ramasa cam dezamagit de starea lor si de sfaturile mai multor mecanici vis-a-vis de problemele pe care le au(filtru de particule si altele).In continuare m-am gandit sa ma orientez spre Skoda Octavia 2,VW golf 5 1.9,VW Jetta sau Seat Leon 2007(n-am mers niciodata cu una,nu am idee cum se tine).Astept pareri din partea voastra.Multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:12 PM