IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

curatare tapiterie auto Cluj

This topic is about curatare tapiterie auto Cluj, the author, HermannDetailing, wrote about: Curatare impecabila tapiterie auto (textila sau piele) in Cluj Napoca si jud. limitrofe, la domiciliul/sediul clientului. Curatare/remediere finisaje ... To read more just scroll down

> Reguli de postare anunturi

Reguli de postare in sectiunea de Vanzari / Cumparari

1. NUMAI persoanele fizice pot posta anunturi pe forum dar numai ale unor produse/servicii personale, la scara mica. Aceasta inseamna vanzarea de obiecte proprii, nu comert cu produse noi si mai multe ca numar !

2. Titlul fiecarui topic va incepe OBLIGATORIU cu unul din cuvintele VAND CUMPAR SCHIMB bunul x.

3. Continutul topicului va contine OBLIGATORIU o descriere a produsului respectiv, pretul, eventual si poze.

4. Este recomandat ca anunturile auto/moto sa fie postate si pe www.bestauto.ro / www.bestbike.ro

5. Persoanele juridice care doresc sa isi promoveze produsele pe acest forum o pot face doar dupa ce au acordul administratorului. (MP la Admin)

6. Atentie! Anunturile postate nu vor fi activate decat dupa ce sunt verificate de un moderator.

Masini.ro nu este responsabil de veridicitatea anunturilor postate in aceasta arie!

ATENTIE - RESPECTATI regulile sau anunturile vor fi sterse fara explicatii!

 
Reply to this topicStart new topic
> curatare tapiterie auto Cluj
HermannDetailing
post Mar 21 2012, 01:07 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 21-March 12
Member No.: 137.572



Curatare impecabila tapiterie auto (textila sau piele) in Cluj Napoca si jud. limitrofe, la domiciliul/sediul clientului.
Curatare/remediere finisaje din plastic/ lemn/crom/sticla si a plafonului cu solutii adecvate; dressing pentru aceste suprafete, cu filtru UV, proprietati antistatice si fara silicon!
Tratament la cerere cu nanoprotectori textili pentru o impermeabilizare partiala si o protectie de durata a tapiteriei.
Dezinfectarea mochetei cu abur, odorizare si tatament antiacarieni.

Utilizam detergenti profesionali netoxici pentru oameni si animale de companie, made in USA, ce nu spumeaza si nu lasa urme, cu pH neutru; aspirator profi cu injectie-extractie, lavete curate.

Tarife orientative servicii partiale: 25lei/scaun, 50lei/bancheta spate, 10lei/portiera, 30lei/plafon.
Full detailing interior: clasa mica(Smart, A2, C1) 150lei; clasa medie 180lei; break-uri 200lei; SUV-uri 225lei.
Durata operatiuni cca 5-7 ore. Respect fata de client si fata masina acestuia. Facturabil. Tel.0732096539
Attached File(s)
Attached File  bancheta1.jpg ( 11.27K ) Number of downloads: 0
Attached File  bancheta2.jpg ( 9.62K ) Number of downloads: 0
Attached File  portbagaj1.jpg ( 14.58K ) Number of downloads: 0
Attached File  portbagaj2.jpg ( 13.61K ) Number of downloads: 0
Attached File  sofer1.jpg ( 13.02K ) Number of downloads: 1
Attached File  sofer2.jpg ( 10.51K ) Number of downloads: 1
Attached File  plafon1.jpg ( 9.04K ) Number of downloads: 0
Attached File  plafon2.jpg ( 8.94K ) Number of downloads: 1
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titi1988
post Mar 21 2012, 07:34 PM
Post #2


disperat..dupa masini
******

Group: Membri
Posts: 1.395
Joined: 4-November 07
From: Cluj
Member No.: 115.339



trimite-mi pret MS (mesaj privat) curatare interior mocheta jos+ scaune si banchete dacie logan MCV 7 locuri. ms

This post has been edited by Titi1988: Mar 21 2012, 07:36 PM


--------------------
Nissan Primera Acenta 1.6i 109 cp 2007
Dacia Logan MCV Ambiance 1.5 dCi 70 cp 2007
Dacia Logan MCV Laureate 1.5 dCi 85 cp 2009
Dacia Lodgy Laureate 1.5 dCi 110 cp 2014
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HermannDetailing
post Jun 8 2014, 11:12 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 21-March 12
Member No.: 137.572



Modificari/2014:
Curatare profesionala tapiterie auto din materiale textile sau piele naturala/ecologica, inclusiv Mercedes-MBtex,BMW-leatherette sau alcantara (curatare "uscata" sau cu injectie extractie, detergenti BIO made in USA si/sau din industria aeronautica-netoxici pt.oameni si animale de companie, lavete noi/dezinfectate si apa osmotizata); tarife intre 100-175lei, durata 2-3h, DOAR LA SEDIUL CLIENTULUI (necesar curent electric 220V).

Prestari servicii cosmetica/ detailing auto (tarife intre 220-350lei /masina completa,durata 6-10ore, in Cluj Napoca) iar pt.lucrari ORIUNDE IN JUD CLUJ, benzina se achita separat. Pentru microbuze si cabine TIR cu 0/1/2 paturi, tarife negociabile.

Servicii adresate doar clientilor exigenti ce-si doresc o calitate germana, procedee standardizate ISO, zero compromisuri si factura+garantie pt.serviciile prestate; nu repezentam o spalatorie si nici nu va veni la dvs.un tip in slapi cu o sticla de Biocarpet in mana si o carpa-n buzunar! Curatam cu profesionalism canapele (35lei/loc), fotolii (30-50lei) si coltare din piele sau materiale textile.

Programari la nr.de tel.0758.87.81.87
Attached File(s)
Attached File  BanchetaSpateTextil.JPG ( 90.16K ) Number of downloads: 4
Attached File  2scaunePieleFata.bmp ( 2.93MB ) Number of downloads: 2
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
masians
post Mar 28 2017, 11:32 AM
Post #4


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 17-February 17
Member No.: 149.364



Jumatate dintre articolele de incaltaminte pe care le am sunt cumparate de pe net. Cu o singura exceptie, niciuna nu mi s-a potrivit. Ba era mai mica, ba era mai mare. Trimite e-mail, explica-le ca nu-ti vin, convinge-i sa-i primeasca inapoi si sa-ti trimita o marime potrivita. Si, dupa cum e normal, totul pe banii tai.
Nu pot reprosa nimic niciunui magazin online, toti au acceptat fara prea multe rugaminti sa-mi schimbe produsele, doar ca eu plateam transportul prin curier si la dus si la intors. Si asa ajungi sa platesti trei transporturi (cand ii primesti, cand ii trimiti inapoi si cand ti-i trimit ei inapoi). Adunat la pretul incaltamintei, parca nu mai e chiar atat de ieftina acea pereche de papuci, nu? Pe langa asta, cand imi cumpar incaltaminte de pe net ma simt ca la loto: oare o nimeresc din prima tura asta?Vrei sa iti cumperi o pereche de adidasi Adidas atunci iti recomand sa incerci site-ul - https://www.epantofi.ro/adidas.html , au foarte multe modele si preturi foarte bune !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irusu91
post Sep 16 2017, 04:52 AM
Post #5


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 11-September 17
Member No.: 149.978



QUOTE (HermannDetailing @ Mar 21 2012, 11:07 AM) *
Curatare impecabila tapiterie auto (textila sau piele) in Cluj Napoca si jud. limitrofe, la domiciliul/sediul clientului.
Curatare/remediere finisaje din plastic/ lemn/crom/sticla si a plafonului cu solutii adecvate; dressing pentru aceste suprafete, cu filtru UV, proprietati antistatice si fara silicon!
Tratament la cerere cu nanoprotectori textili pentru o impermeabilizare partiala si o protectie de durata a tapiteriei.
Dezinfectarea mochetei cu abur, odorizare si tatament antiacarieni.

Utilizam detergenti profesionali netoxici pentru oameni si animale de companie, made in USA, ce nu spumeaza si nu lasa urme, cu pH neutru; aspirator profi cu injectie-extractie, lavete curate.

Tarife orientative servicii partiale: 25lei/scaun, 50lei/bancheta spate, 10lei/portiera, 30lei/plafon.
Full detailing interior: clasa mica(Smart, A2, C1) 150lei; clasa medie 180lei; break-uri 200lei; SUV-uri 225lei.
Durata operatiuni cca 5-7 ore. Respect fata de client si fata masina acestuia. Facturabil. Tel.0732096539



Arata foarte bine! Felicitari! Faceti o treaba excelenta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danandrei1
post Feb 6 2019, 03:26 PM
Post #6


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 31-January 19
From: cluj napoca
Member No.: 151.333



M-ar interesa o oferta de curatare a intregii flote de masini: https://www.gorentcluj.ro/flota-masini/
Am o firma de rent a car in Cluj si am vazut ca si tu esti din Cluj... mai este valabil anuntul?

Nu ma interseaza chestia de detaling, ca fiind masini de inchiriat nu rezista mult, dar m-ar interesa chestia de curatare/intretinere tapiterie/piele, atat scaune, cat si fetele la usi si plafon. Fa mi o oferta pentru toata flota de masini, linkul il ai mai sus, sau lasa-mi un numar de telefon, am incercat sa te sun si a sunat inchis.

Multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:00 PM