IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Ford Focus

This topic is about Ford Focus, the author, shotto, wrote about: Salutare Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat in legatura cu caseta de directie? Care sunt simptomele unei casete de directie faramata? Am ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Ford Focus
shotto
post Jan 19 2013, 12:04 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 19-January 13
Member No.: 140.630



Salutare! Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat in legatura cu caseta de directie? Care sunt simptomele unei casete de directie faramata? Am observat prima data joc in volan desi nu aveam viteza mare vreo 70-80 eram vreo 9 persoane in masina si roata din stanga spate putin desumflata? Si mie mi s-a mai parut foarte foarte putin joc in volan la 2 zile dupa aceasta intamplare desi atunci nu aveam roata desumflata si eram singur in masina... ce ziceti poate sa fie caseta de directie?

Va multumesc!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shotto
post Jan 19 2013, 12:43 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 19-January 13
Member No.: 140.630



QUOTE (shotto @ Jan 19 2013, 10:04 AM) *
Salutare! Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat in legatura cu caseta de directie? Care sunt simptomele unei casete de directie faramata? Am observat prima data joc in volan desi nu aveam viteza mare vreo 70-80 eram vreo 9 persoane in masina si roata din stanga spate putin desumflata? Si mie mi s-a mai parut foarte foarte putin joc in volan la 2 zile dupa aceasta intamplare desi atunci nu aveam roata desumflata si eram singur in masina... ce ziceti poate sa fie caseta de directie?

Va multumesc!!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 4th May 2024 - 10:27 PM