IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

cum vopsesc elementele de bord din plastic?

This topic is about cum vopsesc elementele de bord din plastic?, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> cum vopsesc elementele de bord din plastic?
mugur35006
post Oct 28 2004, 05:45 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 6
Joined: 27-October 04
From: Craiova (Dolj)
Member No.: 34.999



VA SALUT! si in primu rand BINE V-AM GASIT! sunt din craiova si sunt un pasionat al masinilor..pot spune.Sa incep cu inceputul....ca orice tanar ce isi dorea o masina sport ..mi-am luat un mercedes slk second de prin 98...si apoi ca ca un inconstient care merge ca nebunu' ...am facut accident..am scapat teafar slava domnului ...am dus masina in service..au reparat..au vopsit..mi s-au furat piese (ceea ce e inevitabil in romania)..mi-au dat bordu jos ca aveam probleme cu blocu de semnalizare...si de aici SA ZGARIAT BORDU.Pe masina e un bord de culoare bej-gri care cand se zgarie ramane NEGRU..deci nemtii au vopsit plasticul negru cu ceva in culoarea pielii din care sunt facute scaunele si anumite elemente de pe usi....si aici ajungem la problema mea: -din cauza ca a stat in service cu bordul neprotejat s-a zgariat intr-un hal fara de hal ...(masina era impecabila inainte sa o lovesc putin in portiera stanga) ..cei de la service au zis ca nu vopsesc bordul ca se cojeste si sa-l las asa...DECI RUGAMINTEA MEA AR FI DACA POATE CINEVA SA-MI EXPLICE CUM SE POATE VOPSI, CU CE VOPSEA, SI DACA POT SA-L FAC EU ACASA IN CURTE eventual daca as putea sa nu mai dau jos de pe masina elementele ce tre' vopsite ...sper ca nu v-am stresat cu monologul meu si astept cu mare nerabdare solutiile dumneavoastra
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:12 AM