IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Cursa vazuta live

This topic is about Cursa vazuta live, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Cursa vazuta live
alexx_88
post Mar 29 2011, 08:20 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 12
Joined: 26-January 08
Member No.: 116.177



Salut tuturor! smile.gif

De ceva vreme mi-a renascut pasiunea pentru F1, pasiune care imi disparuse in momentul in care Ferrari a inceput sa domine extrem de autoritar cursele. Sunt fan MSC tocmai datorita modului in care concureaza si implicit a motivului pentru ca este urat de foarte multi. Pentru mine, Formula 1 nu inseamna numai tehnica de pilotaj si stiinta in construirea si reglarea masinii, cat mai ales un joc al nervilor, o demonstratie de incredere, concentrare si dorinta de a bea din sampania dedicata invingatorului.

Ideea e ca as vrea sa merg, impreuna cu prietena, la cursa de la Hungaroring din acest an, fiind marele premiu cel mai accesibil pentru inceput. Ma gandesc la un bilet la general adminission si cazare intr-un apartament in Budapesta. Vreau sa merg anul asta pentru ca e una dintre ultimele sanse de a-l vedea pe MSC concurand live. Chiar daca pachetul MSC-masina nu este la standardul de alta data, MSC ramane parte marcanta a istoriei F1.

Revenind la subiect, m-ar interesa pareri ale celor care au fost (deja am interpelat-o pe Oana pe PM smile.gif ), dar m-am gandit ca un astfel de topic ar ajuta destula lume. Urmatoarele informatii cred ca ar fi de interes:
1) Cazare
2) Bilet la cursa, locuri de vizionare, sfaturi despre pozitionare pentru o vizionare perfecta
3) Transport.

PS: Personal, as vrea sa am ocazia si sa fac o poza, eventual un autograf de la piloti. Am vazut ca cei care ati mai fost pe la curse ati obtinut nenumarate astfel de suveniruri, nu va sfiiti sa va descoperiti secretele smile.gif.


Alex

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:34 AM