IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

ATV in 5000 lei

This topic is about ATV in 5000 lei, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Reguli de postare anunturi

Reguli de postare in sectiunea de Vanzari / Cumparari

1. NUMAI persoanele fizice pot posta anunturi pe forum dar numai ale unor produse/servicii personale, la scara mica. Aceasta inseamna vanzarea de obiecte proprii, nu comert cu produse noi si mai multe ca numar !

2. Titlul fiecarui topic va incepe OBLIGATORIU cu unul din cuvintele VAND CUMPAR SCHIMB bunul x.

3. Continutul topicului va contine OBLIGATORIU o descriere a produsului respectiv, pretul, eventual si poze.

4. Este recomandat ca anunturile auto/moto sa fie postate si pe www.bestauto.ro / www.bestbike.ro

5. Persoanele juridice care doresc sa isi promoveze produsele pe acest forum o pot face doar dupa ce au acordul administratorului. (MP la Admin)

6. Atentie! Anunturile postate nu vor fi activate decat dupa ce sunt verificate de un moderator.


Masini.ro nu este responsabil de veridicitatea anunturilor postate in aceasta arie!

ATENTIE - RESPECTATI regulile sau anunturile vor fi sterse fara explicatii!

> ATV in 5000 lei
RUE
post Feb 13 2011, 08:19 PM
Post #1


mashinutza
******

Group: Membri
Posts: 2.410
Joined: 30-April 05
From: Internet
Member No.: 45.702



tatal meu si-ar lua ATV. acum are un scuter honda sh 125 cmc.
vinde honda si vrea ATV pt ca la 71 de ani ii e dificil sa l mai manevreze pe coclauri.

1. suma la bataie 5000 lei (dupa ce vinde honda).
2. are doar categoria A si permisul e din anii 70 si de peste 10 ani nu a mai pus vize medicale cred.
3. e vreo capacitate care nu necesita permis de conducere?
4. ce atv fiabil poate lua in banii astia? am vazut pe net ceva site cu hummer si alte denumiri pompoase dar par chinezesti chiar daca au si 4x4 etc


--------------------
Laureate 1.4 aproape PLUS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
RUE
post Jul 12 2011, 05:38 PM
Post #2


mashinutza
******

Group: Membri
Posts: 2.410
Joined: 30-April 05
From: Internet
Member No.: 45.702



Deci pensionaru si a luat ATV de 125 cmc, chinezarie, 3 viteze inainte si 1 inapoi, cutie "secventiala", 4 timpi. In seara asta ii face proba dupa ce se mai racoreste.
a costat 2500 lei de mehala (nou) si pot spune ca am traversat orasul cu ea de acolo pana in complex- de acolo din zona a fost preluata de o duba si exportata in Oltenia!
Attached File(s)
Attached File  Photo_0409__2_.jpg ( 350.89K ) Number of downloads: 6
 


--------------------
Laureate 1.4 aproape PLUS
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:30 PM