IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Concurs: Luna Soferitelor

This topic is about Concurs: Luna Soferitelor, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Concurs: Luna Soferitelor
admin
post Apr 10 2010, 09:13 AM
Post #1


Administrator
******

Group: Root Admin
Posts: 1.991
Joined: 23-April 04
Member No.: 2



Cum luna martie a fost Luna Femeii, Masini.ro s-a gandit sa dedice aceasta luna de concurs tot femeilor. Asta deoarece suntem convinsi ca din cauza climatului socio-politico-economic, (ca sa va gasim o scuza), multi dintre voi ati uitat de semnificatia lunii martie. Asadar, in luna aprilie va puteti revansa.

Asadar, faceti un cadou-surpriza femeii de langa voi. Sotia, iubita, amanta, sora, mama, sau de ce nu, soacra, pot primi din partea voastra in primul rand, si mai apoi din partea Masini.ro un cadou pe care sa-l tina minte si peste ani.

Cum? E simplu: postati o fotografie a ei la volan, alaturi de masina pe care o conduce, sau de ce nu, alaturi de masina pe care si-ar dori sa o aiba. In fotografie trebuie sa apara NEAPARAT atat persoana (de sex feminin), cat si masina cu pricina. Poti sa-i faci o surpriza si mai mare, daca nu ii spui ce ai de gand sa faci cu fotografia si ii arati doar dupa ce ai postat-o.

Uploadeaza fotografia pe pagina concursului foto si roaga-ti prietenii sa o voteze.

Detalii aici!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
RUE
post Apr 16 2010, 09:02 PM
Post #2


mashinutza
******

Group: Membri
Posts: 2.410
Joined: 30-April 05
From: Internet
Member No.: 45.702



am pus si eu o poza si nu e validata in 24 de ore.... de ce?
am pus poza fara rost?


--------------------
Laureate 1.4 aproape PLUS
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:09 AM