IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Un eleron unde gasesc???

This topic is about Un eleron unde gasesc???, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Un eleron unde gasesc???
sandman
post Sep 10 2004, 02:17 PM
Post #1


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 212
Joined: 21-March 04
From: Bucuresti
Member No.: 22.770



Caut un eleron pentru un peugeot 405. Pe unde as putea sa gasesc si cam cat m-ar costa. Sa nu fie foarte complicat ca nu am prea multi bani. As vrea si unu sh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Alex-F1
post Sep 14 2004, 02:50 PM
Post #2


THE GODFATHER
******

Group: Membri
Posts: 3.845
Joined: 8-August 04
From: Timisoara
Member No.: 30.528



QUOTE(madalina)
Mai exista si ateliere/persoane ce lucreazain fibra de stcila si pot face eleroane/spoilere etc pentru orice masina, aproape orice model doresti


La din aia sa te duci tu daca n-ai ce face cu banii, omu a zis ca vrea cat mai ieftin :!: Ca sa-ti faca o piesa cum vrea muschii tai, mai intai trebuie facuta matritza si n-ai vrea sa stii cat te costa aia.... :shock: Ei fac cateva modele, iar tu n-ai decat sa-ti alegi care-ti place/convine! Si io am cautat un eleron pt. Opel Vectra A (cu portbagaj) de mi-au iesit ochii si n-am gasit cum am vrut eu, ca in final sa gasesc pe Net o firma, am scris, mi s-a raspuns, am gasit exact ce-mi trebuia si a venit prin posta!!! Pretul a fost de 1.200.000 cu taxe postale incluse, iar vopsitul a fost 1.000.000! Da-mi un mesaj daca vrei alte amanunte, ca n-as vrea sa-mi dea astia vreun avertisment pt. reclama..... :blackeye:

Hai pa
ALEX
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 18th May 2024 - 03:30 AM