IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Piese auto... dau de vreun gestionar sau mecanic pe aici ?

This topic is about Piese auto... dau de vreun gestionar sau mecanic pe aici ?, the author, mihaijbv, wrote about: Problema : Un Ford Focus din 2000, 1.8 TDDi. Vreau sa schimb tot ce inseamna elemente de directie in fata. Am fost la service si am primit ceva indica ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Piese auto... dau de vreun gestionar sau mecanic pe aici ?
mihaijbv
post Feb 22 2009, 09:48 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 12-August 08
Member No.: 117.736



Problema :

Un Ford Focus din 2000, 1.8 TDDi. Vreau sa schimb tot ce inseamna elemente de directie in fata. Am fost la service si am primit ceva indicatii si acum urma sa imi cumpar elementele ce urmeaza sa fie schimbate.

Am primit 150 ron per pivot, 65 bieleta si inca ceva ( nu gasesc acum hartiuta, dupa ce o gasesc, postez ) la un magazin de piese auto din timisoara.

Parerea voastra legata de pret ? sa merg pe varianta care mi s-a oferit sau sa ma duc sa intreb si prin alta parte ? ...toata faza e ca magazinul respectiv mi-a fost recomandat de cineva si am inteles ca au calitate ok.

Multam`

This post has been edited by T u d o r : Feb 22 2009, 11:29 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariustom
post Feb 23 2009, 12:30 AM
Post #2


Păcat de acest forum ...
******

Group: Moderator
Posts: 4.288
Joined: 26-March 05
From: D
Member No.: 43.171



Salut și bine ai venit pe forum smile.gif

Nu pot să-ți dau un sfat legat de prețul pieselor, dar îți dau pe pm un mesaj cu o firmă/magazin din București ce comercializează piese Ford, pt a te interesa pt comparație.

Baftă thumbsup.gif
ninja.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
joni11
post Jul 31 2009, 11:36 AM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 7
Joined: 29-July 09
Member No.: 120.568



QUOTE (mihaijbv @ Feb 22 2009, 09:48 PM) *
Problema :

Un Ford Focus din 2000, 1.8 TDDi. Vreau sa schimb tot ce inseamna elemente de directie in fata. Am fost la service si am primit ceva indicatii si acum urma sa imi cumpar elementele ce urmeaza sa fie schimbate.

Am primit 150 ron per pivot, 65 bieleta si inca ceva ( nu gasesc acum hartiuta, dupa ce o gasesc, postez ) la un magazin de piese auto din timisoara.

Parerea voastra legata de pret ? sa merg pe varianta care mi s-a oferit sau sa ma duc sa intreb si prin alta parte ? ...toata faza e ca magazinul respectiv mi-a fost recomandat de cineva si am inteles ca au calitate ok.

Multam`



Poti incerca la vreo firma de dezmembrari poate te ajuta mai mult......daca vrei te pot ajuta
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th May 2024 - 06:25 AM