IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

clima sau ac

This topic is about clima sau ac, the author, superbuyro, wrote about: Salut Sunt nou aici in acest forum dar sunt de curand posesorul unei skoda octavia 1.6 si cred ca o iubesc deja aceasta masina.Doresc sa stiu si eu ca ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> clima sau ac, informatie
superbuyro
post Sep 5 2008, 05:23 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 5-September 08
Member No.: 117.901





Salut
Sunt nou aici in acest forum dar sunt de curand posesorul unei skoda octavia 1.6 si cred ca o iubesc deja aceasta masina.Doresc sa stiu si eu cat ma costa sa pun AC sau clima pe o skoda din anul 1999 (arata impecabil -- adusa recent din germania) de 1.6 slx si unde pot pune asa ceva in afara de reprezentanta de craiova care in momentul cand am vorbit acolo cu 2 angajati am primit 2 preturi diferite (ceva astronomic)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Sep 9 2008, 03:15 PM
Post #2


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



Te va costa minim 1500 euro. Ia legatura cu Florin, il gasesti pe aria Octavia 2, are Octavia 2 4x4 si si-a montat acum cateva luni AC. Clima nu poti monta, manopera si pret final piese f mare !


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 08:40 AM