IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

top lac service alt service de cacat

This topic is about top lac service alt service de cacat, the author, ROSERVICE, wrote about: Traiasca Romania si service-urile de cacat Am fost la din lac in put sau top lac service la sediul nou. Am doar 1 bara de schimbat din fatza + grilaju ... To read more just scroll down

> top lac service alt service de cacat
ROSERVICE
post Jun 30 2008, 12:56 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 30-June 08
Member No.: 117.407



Traiasca Romania si service-urile de cacat!
Am fost la "din lac in put" sau "top lac service" la sediul nou. Am doar 1 bara de schimbat din fatza + grilajul (plastic negru) , deci o nimik toata. Daca imi permitea legea le schimbam eu. Buun, ma programeaza duduia cam peste 2 saptamani. Zic , hopa e de bine, totusi in 2 saptamani scap, nu ca la BDT (2-3 luni). Neah, nu-i asa. Vine mandea cu masina, o lasa pe data programata, vb cu duduia si primeste raspuns ca a doua zi (vineri) mai pe la pranz e ok, dar ca sa sun dimineatza. Sun a doua zi dimineatza: CANCI, ca nu e gata, "suna-ti dvs. luni si o luati atunci. Sun luni, nu e gata, ca au comandat gresit grilajul, "nu stiu cand va fi". Ca sa nu mai zic ca am sunat de 20 de ori, iar tolomacii de acolo habar n-au de nimik fara sefu de service: "nu pot sa va dau un raspuns, sefu de service n-a venit inca". Normal, era Luni, a stat omul la o bauta duminica si e greu sa se scoale. (Nota bene: primul telefon l-am dat la ora 10.30, deci nu la ora 7 AM). Sa inteleg ca angajatii nu se duc nici la buda, daca nu e sefu? Pai ce faci cand e asta beat mort (se pare ca in firma aia se poarta betia, paznicul m-a "traznit" cand a incercat sa-mi vorbeasca, si era dimineatza) sau bolnav sau in concediu. Revii la anu'?

This post has been edited by ROSERVICE: Jun 30 2008, 12:59 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies (1 - 2)
cristi002
post Apr 20 2015, 03:23 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 20-April 15
Member No.: 146.279



Din fericire eu am avut o experienta foarte placuta cu service-ul Top Lac Auto. Am avut de vopsit masina si de inlocuit o aripa spate, plus alte mici reparatii. Am fost foarte multumit, mai ales ca cei de la Top Lac folosesc o vopsea foarte buna Glasurit, nu au existat diferente de culoare sau alte asemenea probleme. Timpul de reparare a fost scurt iar reparatia masinii de calitate. Plus ca preturile sunt ok. Recomand cu toata increderea Top Lac Auto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vvvv
post Sep 9 2019, 07:33 PM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 17-June 11
Member No.: 133.095



9 sept 2019 .azi am fost si eu la top lac, mai exact cei din bd. timisoara
pentru o revopsire, finisare etc a unui plafon de tip mcv--plafon care nu prezenta cine stie ce indoituri.
suma ceruta a fost fix 3.000 lei.
mi s-a motivat faptul ca e o suprafata mare de revopsit si de aici suma ceruta .
nici nu vreau sa ma gandesc cat mi-ar fi cerut pentru revopsit toata masina.
din punctul meu de vedere, sunt de evitat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:11 PM