IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

studiu despre masini

This topic is about studiu despre masini, the author, automitive, wrote about: Buna tuturor De doua saptamani sunt in cautarea unor posesori de skoda superb dornici sa isi exprime impresiile despre masinile lor. M-am uitat in sta ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> studiu despre masini, pls help
automitive
post Mar 26 2008, 11:27 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 26-March 08
Member No.: 116.777



Buna tuturor! De doua saptamani sunt in cautarea unor posesori de skoda superb dornici sa isi exprime impresiile despre masinile lor. M-am uitat in stanga in dreapta, pe strada, in parcari, la semafoare...poate poate oi zari pe cineva cu aceasta masina. Nici urma. O spune si numele, cred ca sunt superbe...dar unde sunt? Daca sunt la voi, cumparate noi din romania, si sunteti binevoitori sa imi acordati 20 de minute din timpul vostru pentru a raspunde la cateva intrebari pe tema masinilor, va rog cat se poate de frumos sa ma contactati la nr de telefon 0724.735.987, pentru a stabili o intalnire smile.gif. Rugamintea are intindere nationala: bucuresti, cluj, iasi, timisoara, craiova, brasov, constanta...si alte localitati.
Va multumesc anticipat! O zi buna.
Roxana.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Mar 26 2008, 07:47 PM
Post #2


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



Roxana, bine ai venit.

Verifica-ti mesajele private, ti-am trimis unul. Numai bine !


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:10 PM