IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Venituri

This topic is about Venituri, the author, iazzz, wrote about: Am inteles din mai multe articole citite ca din raliu nu se castiga bani, doar diplome, cupe etc, doar pe baza de pasiune ca in orice sport bineintele ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Venituri
iazzz
post Jan 14 2014, 10:54 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 5
Joined: 9-January 14
Member No.: 143.056



Am inteles din mai multe articole citite ca din raliu nu se castiga bani, doar diplome, cupe etc, doar pe baza de pasiune ca in orice sport bineinteles!
Pilotii de raliu au si o alta meserie sau altcv.. ca nu am inteles...cum se intretin???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twingo90
post Feb 26 2014, 10:33 AM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 26-February 14
Member No.: 143.461



QUOTE (iazzz @ Jan 14 2014, 09:54 AM) *
Am inteles din mai multe articole citite ca din raliu nu se castiga bani, doar diplome, cupe etc, doar pe baza de pasiune ca in orice sport bineinteles!
Pilotii de raliu au si o alta meserie sau altcv.. ca nu am inteles...cum se intretin???


Avand in vedere faptul ca nu fac asta toata ziua, sigur ca au si ei un job, asta daca nu sunt „tari in tata” si ii sponsorizeaza el smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dordeduca
post Jun 5 2018, 08:49 AM
Post #3


novice
**

Group: Membri
Posts: 31
Joined: 1-June 11
Member No.: 132.513



QUOTE (iazzz @ Jan 14 2014, 08:54 AM) *
Am inteles din mai multe articole citite ca din raliu nu se castiga bani, doar diplome, cupe etc, doar pe baza de pasiune ca in orice sport bineinteles!
Pilotii de raliu au si o alta meserie sau altcv.. ca nu am inteles...cum se intretin???

daca ai vazut fiecare masina are actibilde cu sponsori care ii sponsorizeaza.


--------------------
Blogul meu scriu si de auto/moto/velo
Dacia Sentry
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:14 PM