IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

MAZDA demio

This topic is about MAZDA demio, the author, omuu, wrote about: am si eu un dubiu si tare as vrea sa intreb pe careva care stie .... ce parere aveti ?merita sa cumpar o mazda demio cu 4000E din anul 2002 full optio ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> MAZDA demio
omuu
post Oct 9 2007, 06:26 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 9-October 07
Member No.: 115.014



am si eu un dubiu si tare as vrea sa intreb pe careva care stie .... ce parere aveti ?merita sa cumpar o mazda demio cu 4000E din anul 2002 full option motor de 1300 ccb....arata bine masina ,nu scoate fum negru sau ceva de genul asta ,motorul da semne k merge bine , nu sunt prea priceput asa cu masinile multi m-au dezamagit deoarece ziceau k noh e MAZDA si are o reputatie proasta firma ..... va rog datimi ceva sugestii cat mai rapid daca se poate ...

This post has been edited by omuu: Oct 9 2007, 08:19 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tiberiu61940
post Oct 9 2007, 07:57 PM
Post #2


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 432
Joined: 24-November 05
From: Wonderland
Member No.: 61.933



Mazda e proasta si strugurii sunt acri!


--------------------
ex Corolla 1,6 SOL - vanduta in anticiparea pretului de 9 lei/l la benzina
Yaris 1,4 D4D Luna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hoinar
post Oct 10 2007, 01:44 AM
Post #3


membru vesel
******

Group: Membri
Posts: 1.829
Joined: 7-January 07
From: Iasi (Iasi)
Member No.: 96.184



QUOTE(omuu @ Oct 9 2007, 07:26 PM) *
am si eu un dubiu si tare as vrea sa intreb pe careva care stie .... ce parere aveti ?merita sa cumpar o mazda demio cu 4000E din anul 2002 full option motor de 1300 ccb....arata bine masina ,nu scoate fum negru sau ceva de genul asta ,motorul da semne k merge bine , nu sunt prea priceput asa cu masinile multi m-au dezamagit deoarece ziceau k noh e MAZDA si are o reputatie proasta firma ..... va rog datimi ceva sugestii cat mai rapid daca se poate ...


Mazda are o reputatie mai mult decat buna smile.gif. E una foarte buna. Si gasesti dovezi aici:
http://www.reliabilityindex.co.uk/
http://www.carkeys.co.uk/news/2007/july/26/13703.asp
http://www.honestjohn.co.uk/news/?news_id=1657


Uita-te prin topuri si vezi ce spune lumea.


--------------------
Hauris
Membru al grupului "Noua ne place avatarul lui Mariustom!"
QUOTE (James Kilowatt @ Jan 21 2009, 10:57 PM) *
Pe de alta parte, sunt convins ca oamenii sunt mai dobitoci decat furnicile de cate ori sunt in trafic. Traficul e situatia in care oamenii sunt mai primitivi, previzibili si mai simpli decat oile sau albinele care au un creier cat o gamalie.D Si cu toate astea se considera niste toti niste soferi de geniu ... :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 7th May 2024 - 08:14 PM