IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Intretinere bord

This topic is about Intretinere bord, the author, Radu114307, wrote about: Sint proaspat posesor al unui Astra G 1.4 Twinport...de fapt o am de 2 zile. /band.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":band:" border="0" alt="b ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Intretinere bord
Radu114307
post Sep 20 2007, 11:26 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 19-September 07
From: Slobozia (Arges)
Member No.: 114.300



Sint proaspat posesor al unui Astra G 1.4 Twinport...de fapt o am de 2 zile. band.gif Un prieten mi-a spus ca ar fi ceva probleme cu plasticul de pe bord.......capata un aspect scorojit.....i s-a intimplat cuiva..???? In rest...plutesc....P.S. Ca sa-mi intelegeti incantarea fost posesor Dacia 1300 (decedata program Rabla fie-i reincarnarea intr-un LOGAN)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ion95129
post Sep 20 2007, 02:52 PM
Post #2


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 141
Joined: 17-December 06
From: urziceni,a cinci-a casa de la Peco pe partea dreapta
Member No.: 95.122



Bine ai venit intre noi, sa stapanesti sanatos masina fara evenimente neplacute.
Nu pot sa-ti raspund la intrebare pentru ca astra mea are piele pe bord si nu prea ma ocup de curatenie, asta o face fiul meu si baietii de la spalatorie. Inca o data, bine ai venit intre noi!


--------------------
Opel Astra Caravan 2.0 DTI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
florin58588
post Sep 25 2007, 05:53 PM
Post #3


sofer
***

Group: Membri
Posts: 82
Joined: 16-October 05
From: Alexandria (Teleorman)
Member No.: 58.581



Daca este noua nu vad ce sa aibe...daca este SH este posibil ca desteptul de dinainte sa o fi dat cu silicon de te miri unde.....de regula se inretine cu o carpa moale de bumbac si solutie de curatat dar daca tot vrei sa ia ochii celui din fata exista silicon parfumat dar nu spray ci lichid pulverizat care merge bine...bafta si sa o stapanesti sanatos
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 02:01 AM