IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Informatii despre Polish

This topic is about Informatii despre Polish, the author, sorin200693010, wrote about: Sunt interesat de un Polish la masina mea.Din discutiile avute cu unii(in afara acestui forum) am constatat ca parerile sunt impartite in ceea ce priv ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Informatii despre Polish
sorin200693010
post Jul 26 2007, 08:29 PM
Post #1


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 181
Joined: 21-November 06
From: Romania
Member No.: 93.003



Sunt interesat de un Polish la masina mea.Din discutiile avute cu unii(in afara acestui forum) am constatat ca parerile sunt impartite in ceea ce priveste rolul polishului si efectele sale.Unii afirma ca polish-ul protejeaza vopseaua si caroseria in general de praf si intemperii, rezistand timp de circa 6 luni de la aplicarea lui,iar altii afirma ca polishul afecteaza primul strat de vopsea, si este indicat sa apelezi la polish doar atunci cand vrei sa iti vinzi masina.Ca sa aiba un aspect mai stralucitor.Astept cu foarte mare interes opiniile voastre despre polish, si eventual , daca poate cineva sa imi indice in Baia Mare, un atelier unde se executa polish de calitate.Va multumesc anticipat pentru mesajele voastre.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudiu
post Jul 27 2007, 08:11 AM
Post #2


novice
**

Group: Membri
Posts: 41
Joined: 4-March 03
From: Baia Mare (Maramures)
Member No.: 9.840



Langa siromex de pe str victoriei este o spalatorie auto in cadrul careia este un tip mircea...
face lucru de calitate...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin200693010
post Jul 29 2007, 12:35 PM
Post #3


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 181
Joined: 21-November 06
From: Romania
Member No.: 93.003



Ok.Multumesc frumos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:20 PM