IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Lupte in ring

This topic is about Lupte in ring, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Lupte in ring
T u d o r
post Jun 10 2007, 03:03 PM
Post #1


Membru destul de avansat
******

Group: Moderator
Posts: 8.813
Joined: 10-October 05
From: Ramnicu Valcea (Valcea)
Member No.: 57.984



Sincer subiectul "bataie" imi cam repugna. smile.gif Si forumul era plin intr-o vreme de copii frustrati, liceeni "branderi" si niste antrenori plini de ei si agresivi in exprimare (cel putin biggrin.gif). Dupa ce l-am citit cam in intregime in urma unui link dat chiar de tine aici, am ramas cu impresia ca am trai in alta tara decat aia de acolo. biggrin.gif Nu am citit decat de batai de strada, probleme in disco, liceu, etc. Crede-ma ca eu nu am avut astfel de probleme nici in liceu, nici in facultate si cu atat mai putin dupa aia. Ca a mai fost cate un pumn sau cate un sut in "popou", e normal si aia e, dar omoruri de 10 contra 10 sau, mai rau, 10 contra 1 nu am vazut.
Am citit partea de nutritie, e interesanta si utila. In rest, m-am cam amuzat de ce peripetii au avut baietii aia pe acolo. biggrin.gif

Aceasta discutie nu doreste sa promoveze acte de violenta ci vrea doar sa aduca la un loc pasionatii de lupte in ring sau sporturi asemanatoare!
Orice mesaj care instiga la acte de violenta va fi sters iar autorul pedepsit.


--------------------
Honda Accord 2.0 Executive Premium White

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 2nd May 2024 - 07:02 AM