IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

rabla

This topic is about rabla, the author, dan87312, wrote about: SALUT!!!! Daca ma poate lamuri cineva cu acest program,am un coleg de la periferia orasului are o rabla dar e inmatriculata pe numele tatalui sau locu ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> rabla
dan87312
post Apr 13 2007, 06:51 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 4
Joined: 16-September 06
From: Cluj-Napoca (Cluj)
Member No.: 87.305



SALUT!!!! Daca ma poate lamuri cineva cu acest program,am un coleg de la periferia orasului are o rabla dar e inmatriculata pe numele tatalui sau locuiesc impreuna circula el dar ar vrea sa o dea la acest prg dar tatal lui e pensionar si nu are posibilitati de imprumut.....intrebare.....poate duce el masina la program VA MULTUMESC :evil:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cristian101863
post Apr 18 2007, 07:21 AM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 17-March 07
From: Constanta (Constanta)
Member No.: 101.856



Intra pe www.rabla.ro. Dau acolo tot ce iti trebuie. In cazul tau, in plus fata de posesorii "rablei" trebuie sa aduci:

"Actul de succesiune, copie legalizata, pentru cazul in care persoana fizica beneficiara este mostenitoarea proprietarului (inclusiv, daca este cazul, certificatele de casatorie sau documentele de schimbare a numelui, copii legalizate). in cazul in care pe actul de succesiune sunt mai multi mostenitori, este necesara si o declaratie notariala a celorlalti mostenitori prin care accepta ca persoana beneficiara, in calitate de mostenitor, sa poata beneficia de acest program, in original"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 07:14 PM