IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Audi A6 Asigurare Casco reparatie

This topic is about Audi A6 Asigurare Casco reparatie, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Audi A6 Asigurare Casco reparatie
catalin adrian82...
post Apr 2 2007, 10:44 PM
Post #1


sofer
***

Group: Membri
Posts: 62
Joined: 18-July 06
From: Valcea
Member No.: 82.678



hai lume sa va spun. Imi luai eu A6 faina masina din 2003 2.5tdi quattro cu fuul fara navi plus si mergeam cu ea cand buf intr-un canal cu roata de la sofer fatza. prima data am crezut ca gata masina, dar din fericire nimik. si inca ce sa vezi decat spoilerul putin spart si proiectorul. iese masina tot pe rotile ei din groapa si plec. hopaaaaaaaaaaa. volanul stramb. cum adica. rotile erau drepte, dar volanul statea de parca as fi virat dreapta la "10 si 20" si ca naiba trage drapta in loc de stanga. merg sa ajung acasa si apas putin pedala spre 70-80km/h poi ce sa vezi ca avea masina un balans stanga dreapta de nu-ti venea sa crazi. parca eram intr-o barca. acum ma gandesc sa ma duc cu ea sa vad ce are si s-o fac. Am casco full pe ea, dar as vrea sa stiu daca o pot face pe casco sau trebuie sa scot bani din buzunar. copera casco asa ceva. nu am dovada de la politie de accident ca nu am fost, dar pot face rost de este nevoie. Astept parerile voastre sad.gif(((


--------------------
Dragostea incepe cu o gluma si se termina cu un suspin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 7th May 2024 - 03:30 PM