IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

recomandari scoala pentru categoria A & moto

This topic is about recomandari scoala pentru categoria A & moto, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> recomandari scoala pentru categoria A & moto
wxr
post Mar 13 2007, 08:58 PM
Post #1


novice
**

Group: Membri
Posts: 44
Joined: 29-November 06
From: Bucuresti
Member No.: 93.704



Logica e asta: bucuresti aglomerat, prea aglomerat. M-am saturat de mers cu masina si as vrea sa trec la 2 roti, macar pentru anotimpurile mai calde.
Acum am 2 optiuni:
- imi iau scuter ... neah, asta nu suna bine. sunt interesante, dar nu mai am 18 ani si ma enerveaza zgomotul scos de motorasele alea anemice.
- sau, ca sa fac lucrurile ca la carte: fac scoala, iau si categoria A si imi cumpar un moto.

Acum as avea nevoie de niste recomandari pentru o scoala buna, si nu mai putin important recomandari pentru o motocicleta, asa ca pentru un "incepator" (daca pe urma ma prinde virusul, ma descurc eu smile.gif )
Moto-ul l-as vrea second hand, sa zicem un 2000-2500 de euro, habar n-am daca naked/cruiser/sport, dar cu o cilindree un pic mai sanatoasa, peste 250cmc si pana in 600cmc sa zicem.

Apreciez orice sfaturi de la cei care au mai trecut prin procesul asta si stiu mai multe despre moto, eu sunt cam ... "zero", acum am inceput sa caut informatii.

Multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:22 PM