IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Oglinzi electrice + incalzite - montare aftersale

This topic is about Oglinzi electrice + incalzite - montare aftersale, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Oglinzi electrice + incalzite - montare aftersale
bebeko
post Nov 30 2006, 10:48 PM
Post #1


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 263
Joined: 23-June 06
From: Cluj-Napoca/Bistrita
Member No.: 80.639



Si totusi raman cu o mare frustrare si totodata indignare , referitor la montarea oglinzilor electrice + incalzite aftersale. Frustrarea rezulta din prostia mea , sau mai bine sa zic zgarcenia mea de a nu-mi pune ca si optionale oglinzile in momentul configurarii masinii. Si in acel moment
constau doar ... 101 euro
Indignarea mea rezulta din refuzul dealerului Skoda de a monta aceste oglinzi acum dupa ce am cumparat masina. Cu toate ca acum ar costa mult mai mult - aprox. 500euro- degeaba. Treaba este ca NU inteleg refuzul celor de la service-ul Skoda. Totusi chiar asa de greu este de montat niste amarate de oglinzi electrice cand ai la indemana tot ce tine de shema electrica a masini, manuale de service , etc. Chiar si eu care nu sunt in domeniul auto , sunt aproape convins ca urmand niste scheme , as reusi sa montez oglinzile. Am vazut ca se pot monta geamuri electrice, aer conditionat, faruri xenon, etc , care mi se par muult mau greu de montat. Si totusi .... oglinzile electrice NU SE POT MONTA ! Si totusi ... sunt dealeri Skoda, service Skoda care sunt convins ca au rezolvat probleme cu muult mai grave !

Poate cineva sa-mi explice si mie de ce nu se poate realiza asa ceva ???

P.S. Cum topicul referitor la aceasta problema a fost inchis, deschid un nou topic si rog pe Doru de a-mi muta raspunsul meu la locul potrivit. Multumiri pentru intelegere.


--------------------
Skoda Fabia Elite
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 17th May 2024 - 06:12 PM