IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Hyundai Coupe 2008

This topic is about Hyundai Coupe 2008, the author, blackcats, wrote about: Salutare , sunt un fericit sofer de masini coreene ... exceptand prima masina care a fost o dacia 1310,de la Matiz si Cielo ... in sfarsit am dat si d ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Hyundai Coupe 2008
blackcats
post Jun 22 2017, 12:49 PM
Post #1


novice
**

Group: Membri
Posts: 25
Joined: 17-September 16
Member No.: 148.763



Salutare , sunt un fericit sofer de masini coreene ... exceptand prima masina care a fost o dacia 1310,de la Matiz si Cielo ... in sfarsit am dat si de ceva mai serios,un Coupe din 2008 cu motor de 2.0, 0 km. Este cu adevarat ce se poate numi o prima masina pe care o detin. Am scapat de griji si nu mai sunt nevoit sa umblu tot timpu cu o cheie ... un patent dupa mine.

Desi cu greu am renuntat la vechiul meu Cielo de 75 cp,cred ca o sa ma impac cu ideea de a avea un Coupe de 140 cp(masina pe care mi-o doream),chiar daca o sa il doara pe micul Cielo...sunt sigur ca va intelege situatia.

Momentan nu ma pot pronunta cu ce imi place si ce nu,pentru ca...sunt innebunit , cel putin acum la inceput. Desi...este un lucru care nu imi place...player-ul cu care a venit din fabrica, desi trebuia sa fie MP3...era un simplu cd player,pe care lam schimbat imediat.Mi-am montat un Alpine iDA X200 (am renuntat la ideea de player cu LCD , aveam unul dar dupa ce l-am reparat nu mai functioneaza cum trebuie...),un amplificator de la Mac Audio,si un subwoofer slim Sony.Acum macar nu mai umblu cu cdurile dupa mine si am un sunet decent.

Cam asta ar fi la capitolul modificari pentru ca...exista un mic obstacol...bugetul. Dar trebuie sa fim multumiti cu ce avem.
Dar mai putine vorbe si mai multe poze.
Tags: toyota fortuner 2017, daehan 1.9 tan, toyota altis 2017
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 07:23 AM