IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

FORESTER 2,0 din 2004 - va rog, parerile voastre

This topic is about FORESTER 2,0 din 2004 - va rog, parerile voastre, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> FORESTER 2,0 din 2004 - va rog, parerile voastre
Laurentiu56058
post Jun 21 2006, 11:16 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 14
Joined: 18-September 05
From: Bucuresti
Member No.: 56.051



Salut!
De cca. 3 luni am hotarat ca imi voi schimba Opelul Vectra din 2001 cu o masina sh mai noua, poate chiar una noua si pot sa aloc pentru asta cam 20000 de euro. Precizez deasemenea ca masina mea trebuie sa fie incapatoare deoarece am multe kg in plus biggrin.gif
Evident ca primele drumuri le-am facut sa vad noul Passat si Touranul ca tot romanul, apoi noua Zafira.
Apoi am descoperit acest forum si universul meu s-a prabusit... :bash: Am descoperit ca mai exista si alte masini decat alea germane si poate chiar mai bune...Avensis, Accord...etc.
Acum va cer parerea despre ultima masina pe care am vazut-o, un Forester 2,0 cu 125CP - spre rusinea mea nu stiu ce varianta de echipare, dar stiu ca avea trapa... biggrin.gif Mi-a placut teribil interiorul masinii si cum ma simteam acolo. Masina e din 2004, cumparata in leasing pe care eu il voi inchde daca ma hotarasc sa o cumpar, are 24000 de km si mai are 1 an garantie la Radacini. Pretul este de cca 16000 euro ( 10000 proprietarului si aprox 6000 ca sa inchid leasingul).
Va rog sa imi imaprtasiti parerile voastre desprea aceasta masina, in special fiabilitate, consum de benzina si costuri de intretinere post-garantie. Mentionez ca voi folosi masina in special pe autostrada si extra-urban, eu facand cca. 25000 km/an
Va multumesc si va rog sa ma scuzati daca topicul este prea lung.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 16th May 2024 - 12:25 PM