IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Masina de 9000E

This topic is about Masina de 9000E, the author, Ovidiu7, wrote about: Ce masina as putea sa-mi cumpar la banii astia si 2-3 ani sa nu am probleme cu ea ... Merci. ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Masina de 9000E
Ovidiu7
post Mar 5 2004, 10:10 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 5-March 04
From: Targoviste (Dambovita)
Member No.: 22.040



Ce masina as putea sa-mi cumpar la banii astia si 2-3 ani sa nu am probleme cu ea ... Merci.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
popa1
post Mar 5 2004, 10:39 PM
Post #2


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 17
Joined: 27-January 04
From: Braila (Braila)
Member No.: 20.400



CLIO SYMBOL 1.4(nou nout)-8.687Euro.
te ajut cu toate detaliile!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Emanoel-Adrian
post Mar 6 2004, 12:40 AM
Post #3


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 187
Joined: 12-April 03
From: Bucuresti
Member No.: 11.459



Daca vrei noua , atunci esti ff aproape de o Daewoo Nubira , daca accepti S/H atunci poti sa cauti un Opel Astra 1.7 Diesel sau cu putin noroc un VW Golf 4 proaspat adus. Dar mare atentie la cumparare !!. Succes !.


--------------------
Mercedes E 220 CDI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
florian
post Mar 8 2004, 07:33 AM
Post #4


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 5
Joined: 7-October 03
From: Ploiesti (Prahova)
Member No.: 16.904



Salut ! Am un Seat Ibiza model 2003 pe care m-am hotarat sa-l vand ;masina are 28000 km reali cu carte service si doar o revizie efectuata ;este gri metalizat si are o gramada de optiuni :climatronic ,alarma,computer de bord ,senzor de ploaie,oglinzi electrice si incalzite cu efect anti orbire linie audio originala-cd si multe altele gen ABS, 4 Airbag etc.Nu are nici o problema tehnica...
Daca esti interesat putem discuta...ma poti suna la tel 0721557441 sau [email=florianionescu@yahoo.fr.]florianionescu@yahoo.fr.[/email] Astept raspuns ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
florian
post Mar 8 2004, 07:55 AM
Post #5


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 5
Joined: 7-October 03
From: Ploiesti (Prahova)
Member No.: 16.904



Salut ! Am un Seat Ibiza model 2003 pe care m-am hotarat sa-l vand ;masina are 28000 km reali cu carte service si doar o revizie efectuata ;este gri metalizat si are o gramada de optiuni :climatronic ,alarma,computer de bord ,senzor de ploaie,oglinzi electrice si incalzite cu efect anti orbire linie audio originala-cd si multe altele gen ABS, 4 Airbag etc.Nu are nici o problema tehnica...
Daca esti interesat putem discuta...ma poti suna la tel 0721557441 sau [email=florianionescu@yahoo.fr.]florianionescu@yahoo.fr.[/email] Astept raspuns ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
florian
post Mar 8 2004, 07:57 AM
Post #6


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 5
Joined: 7-October 03
From: Ploiesti (Prahova)
Member No.: 16.904



Salut ! Am un Seat Ibiza model 2003 pe care m-am hotarat sa-l vand ;masina are 28000 km reali cu carte service si doar o revizie efectuata ;este gri metalizat si are o gramada de optiuni :climatronic ,alarma,computer de bord ,senzor de ploaie,oglinzi electrice si incalzite cu efect anti orbire linie audio originala-cd si multe altele gen ABS, 4 Airbag etc.Nu are nici o problema tehnica...
Daca esti interesat putem discuta...ma poti suna la tel 0721557441 sau [email=florianionescu@yahoo.fr.]florianionescu@yahoo.fr.[/email] Astept raspuns ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:25 AM