IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

LEXUS LS

This topic is about LEXUS LS, the author, V L D, wrote about: Nu cred ca este o masina de sofer. Intradevar lexus semana cu mercedes cam din toate unghiurile la anumite modele la inceput. Dar sa ne uitam la Is si ... To read more just scroll down

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> LEXUS LS
V L D
post Dec 1 2007, 11:29 PM
Post #21


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 196
Joined: 9-February 06
From: Piatra Neamt (Neamt)
Member No.: 67.571



Nu cred ca este o masina de sofer. Intradevar lexus semana cu mercedes cam din toate unghiurile la anumite modele la inceput. Dar sa ne uitam la Is si la noul C . Is-ul a aparut cu mult inaintea noului C , si sa vedem noul E care va semana foarte mult cu Gs.
Lexus nu este la fel de cunoscut ca Merc , dar eu cred ca ofera servicii mult mai bune decat Merc. Revizii mult mai ieftine, garantie mult mai buna , calitatea materialelor folosite in masini nu poti spune ca este sub mercedes sau bmw.
Acum o luna am fost la audi sa ma uit la Q7 si doamnisoara de acolo ma intrebat la ce masini m-am mai uitat pana acum din clasa sa . Am zis Touareg ea a zis "nu e aceasi calitate e mult mai rudimentara " am zis de ML " a, nu mai sunt mercedesurile ce au fost plus ca is foarte scumpe la intretinere si au probleme " si cand am zis si de RX sa schimbat la fata si a zis " da aceasta marca este pt cei exclusivistii'.
Am gasit un filmulet interesant http://www.youtube.com/watch?v=nS4WMJR_JZs...feature=related .
Ce mai are in plus . Mentine banda franeaza pt tine si in cazul in care adormi te uite pe geam prea mult sau in alta parte face zgomote sa te atentioneze ca nu esti atent la drum. Ce mai ziceti de restu .

This post has been edited by V L D: Dec 2 2007, 01:14 AM


--------------------
Skoda Octavia 1,8 20V TURBO cod motor AUG
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 10:40 AM