IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Concerte în apropiere. De unde puteți cumpăra bilete la concerte?

This topic is about Concerte în apropiere. De unde puteți cumpăra bilete la concerte?, the author, Partyzan, wrote about: Băiei, plănuiesc să vizitez România i vreau neapărat să ajung la nite concerte mito acolo. Dar iată o întrebare: cum să aleg i de unde să cumpăr bilet ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Concerte în apropiere. De unde puteți cumpăra bilete la concerte?
Partyzan
post Jan 5 2024, 01:25 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 14-December 23
Member No.: 153.196



Băieți, plănuiesc să vizitez România și vreau neapărat să ajung la niște concerte mișto acolo. Dar iată o întrebare: cum să aleg și de unde să cumpăr bilete? Poate îmi spune cineva unde pot găsi informații despre evenimentele viitoare și cum să fac asta fără bătăi de cap?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
assader
post Jan 5 2024, 01:33 AM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 5
Joined: 5-January 24
Member No.: 153.217



Sunteți în locul potrivit! Aici, pe https://ro.concerty.com/, găsiți toate informațiile despre concertele și festivalurile viitoare din România, inclusiv setlisturi. Și cel mai tare este că puteți cu ușurință să vă cumpărați bilete la concerte chiar aici. Sper că veți reuși să alegeți ceva pe placul vostru și să vă distrați la concert!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Partyzan
post Jan 5 2024, 01:40 AM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 14-December 23
Member No.: 153.196



Mulțumesc foarte mult pentru pont! Este exact ceea ce aveam nevoie. O să intru direct pe link și o să văd ce e interesant. Poți să-mi recomanzi ceva din experiența personală sau să-mi spui despre un concert anume? Aș fi recunoscătoare pentru mai multe sfaturi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 30th April 2024 - 01:18 PM