IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Hyundai IX35

This topic is about Hyundai IX35, the author, Sorin_Budu, wrote about: Salutare domnilor si La Multi Ani Am de gand sa-mi cumpar o masina SH, as vrea un SUV sau miniSUV/CrossOver Am gasit pe site-uri specializate un Hyund ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Hyundai IX35, Pareri despre masina de la cunoscatori
Sorin_Budu
post Jan 4 2019, 03:43 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 4-January 19
Member No.: 151.240



Salutare domnilor si La Multi Ani!

Am de gand sa-mi cumpar o masina SH, as vrea un SUV sau miniSUV/CrossOver! Am gasit pe site-uri specializate un Hyundai Ix35 si as vrea sa ma ajutati cu niste opinii, mai ales daca aveti unul pe acasa rolleyes.gif
Masina este pe benzina, 1,6 cmc, scrie ca ar avea si GPL, 90.000 km, este din 2013, iar pretul de 8.500 E (masina este la un dealer, nu proprietar privat). Am zis sa aleg aceasta varianta, in ideea ca primesc si o garantie pentru ceva timp/km.

Ce imi ridica semne de intrebare este ca undeva in descriere spune ca "masina este de vanzare DOAR pentru dealeri si export"

Am vorbit cu o prietena care locuieste in Germania sa sune la ei, pentru verificarea detaliilor!
Eventual, as pleca saptamana viitoare sa o iau!

O alta intrebare: daca vin cu masina in Romania, trebuie sa verific daca are cauciucuri de iarna, nu? Ma gandesc ca altii nu au legi stupide ca ale noastre, dar Romania...

Multumesc tuturor pentru viitoarele raspunsuri!

Un an FUNtastic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 07:42 AM