IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Anvelope all season

This topic is about Anvelope all season, the author, anveloshop2, wrote about: Cumpara anvelope all season daca doresti un set de pneuri accesibile ce pot fi folosite pe toate perioada anului. Pneurile pentru toate anotimpurile a ... To read more just scroll down

> Reguli de postare

Reguli de postare

Dealeri

1.Titlul anuntului trebuie sa contina OBLIGATORIU marca la care se refera promotia si numele dealerului
2.Dealerul are obligatia sa raspunda eventualelor intrebari ale membrilor in legatura cu oferta lor intr-un interval de timp decent sau topicul se sterge


Membri

1. Orice mesaj postat in aceasta zona trebuie sa aiba legatura cu subiectul topicului
2. Membri nu pot deschide topice noi, aceasta arie este rezervata exclusiv dealerilor si magazinelor auto.

 
Reply to this topicStart new topic
> Anvelope all season, Magazin de incredere
anveloshop2
post Nov 30 2018, 10:35 AM
Post #1


novice
**

Group: Membri
Posts: 33
Joined: 21-November 17
From: Savinesti, Neamt
Member No.: 150.163



Cumpara anvelope all season daca doresti un set de pneuri accesibile ce pot fi folosite pe toate perioada anului. Pneurile pentru toate anotimpurile au marcajul necesar de M+S, cerut de legislatia in vigoare pentru anvelopele cu care circulati iarna. Un set de cauciucuri all season ofera o performanta necesara pentru un condus sigur, insa nu ofera performanta oferita de ele nu este comparabila cu cea a unor anvelope construite special pentru un anumit sezon. Pneurile all season se recomanda in special daca nu conduceti un nr ridicat de km anual.

Costul de achizitie a unui singur set de cauciucuri all season este redus in comparatie cu achizitia de 2 seturi de anvelope dedicate pentru fiecare sezon.

This post has been edited by anveloshop2: Nov 30 2018, 10:35 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 07:54 AM