IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Sunetul noilor motoare din F1

This topic is about Sunetul noilor motoare din F1, the author, AmMasiniPuternice, wrote about: Am vazut o comparatie intre sunetul motoarelor masinilor din Formula 1 anul trecut in Australia si anul asta, diferenta este absolut uimitoare si nega ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Sunetul noilor motoare din F1
AmMasiniPuternic...
post Mar 20 2014, 04:50 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 20-March 14
From: Bucuresti
Member No.: 143.611



Am vazut o comparatie intre sunetul motoarelor masinilor din Formula 1 anul trecut in Australia si anul asta, diferenta este absolut uimitoare si negativa in privinta motoarelor de anul acest..absolut horror!


--------------------
Pentru jucătorii care joaca frecvent jocuri ca la aparat, a încasa bani este o operație simplă efectuată mecanic. Cu toate acestea, ea implică câțiva factori, pe care jucătorii noi pot tinde să fie trecuti cu vederea. Acest articol explica jucatorilor noi cei mai importanti factori. Fiecare cazinou online va avea reguli și proceduri diferite pentru a plati jucatorii. Prin urmare, este esențial ca jucătorii citească și să înțeleagă secțiunea Cashier. În unele cazinouri online această secțiune este etichetata ca Banking. Informații suplimentare pot fi găsite în secțiunea Întrebări frecvente legate de casă și în contractul de utilizator.

Este o idee bună pentru a pregăti o listă de verificare simplă pentru a încasa pe baza acestor informații. Cazinourile online trebuie sa mențina o evidenta a identitatii și adresa tuturor jucatorilor pe bani reali. Prin urmare, ei pot cere jucătorilor să faca copii ale documentelor relevante. De obicei, cazinourile online permit jucătorilor să facă depozite și să parieze, chiar dacă nu au fost depuse documentele. Dar ei vor bloca retragerile. Prin urmare, înainte de a face primiele retrageri de bani ar trebui să se asigure că au fost depuse documentele.



Go to the top of the page
 
+Quote Post
dordeduca
post Jun 5 2018, 08:52 AM
Post #2


novice
**

Group: Membri
Posts: 31
Joined: 1-June 11
Member No.: 132.513



QUOTE (AmMasiniPuternice @ Mar 20 2014, 02:50 PM) *
Am vazut o comparatie intre sunetul motoarelor masinilor din Formula 1 anul trecut in Australia si anul asta, diferenta este absolut uimitoare si negativa in privinta motoarelor de anul acest..absolut horror!

cum ai facut diferenta?


--------------------
Blogul meu scriu si de auto/moto/velo
Dacia Sentry
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:00 PM