IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

skoda octavia 1,9 tdi 4x4 sau fara?

This topic is about skoda octavia 1,9 tdi 4x4 sau fara?, the author, claudiu44, wrote about: Buna ziua...m-am inregistrat in dorinta de a primi sfat-uri..in a-mi lua o Scoda O ctavia 1,9 tdi break...sh pana in jur de 4500euro...sant in posesia ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> skoda octavia 1,9 tdi 4x4 sau fara?
claudiu44
post Jan 7 2013, 04:11 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 7-January 13
Member No.: 140.508



Buna ziua...m-am inregistrat in dorinta de a primi sfat-uri..in a-mi lua o Scoda O ctavia 1,9 tdi break...sh pana in jur de 4500euro...sant in posesia unei,,,dacii 1,4 inj..din 2003...buna,,,dar vreau ceva m-ai bun...ac,abs esp.consum mic,spatioasa,incalzire buna.air bag.etc,,,ami recomandati 4x4?sau sa ma multumesc fara...ce ar trebui sa caut cand o iau de la om pe langa C.I.; km reali test service...tot in descriere functioneaza?...am usoare indoieli in ceea ce priveste injectoarele,turbina,,etc,,,eu fac in medie 10-12ooo/an dar nu am de gand sa o revand m-ai devreme de 5-8 ani...si Scoda o doresc undeva in an fbricatie 2002 minim...astept pareri prio si contra...diesel am avut rar ocazia sa conduc...am gasit asa Scoda 1,9 tdi ..2002 ..4x4 165000km...??pret 4350..neg,,s-a dat...era rezonabil ?astept pareii va multumesc frumos... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Jan 7 2013, 07:40 PM
Post #2


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



Merita 4x4 wink.gif

Ceea ce iti recomand:
- an fabr 2000-2004, nu mai noua;
- verificare VIN la reprezentanta;
- verificare pe tester, pe rampa si proba de drum;

Daca vei dori, te voi ajuta la momentul potrivit in a-ti alege o masina corecta thumbsup.gif


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:04 PM