IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Inmatriculare Bulgaria - Ovidiu Silaghi

This topic is about Inmatriculare Bulgaria - Ovidiu Silaghi, the author, dorneanumihai, wrote about: Salut tuturor, abia mi-am facut cont pentru ca am am nevoie de ajutor si fiind tema forumului am zis ca aici e cel mai bine sa intreb. Am postat acum ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Inmatriculare Bulgaria - Ovidiu Silaghi, Inmatriculare Bulgaria - Ovidiu Silaghi
dorneanumihai
post Jul 4 2012, 10:38 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 4-July 12
Member No.: 138.743



Salut tuturor, abia mi-am facut cont pentru ca am am nevoie de ajutor si fiind tema forumului am zis ca aici e cel mai bine sa intreb.

Am postat acum ceva pe facebook daca stie cineva pe cineva care inmatriculeaza masini in bulgaria, am fost contactat de un anume Dragos Ovidiu Silaghi care mi-a spus ca se poate dar m-au speriat putin termenii lui, trebuia sa platesc in avans 700euro si sa ii ofer cateva date despre masina(numar inmatriculare,serie..) si in 20 de zile o sa imi ofere actele.

Mie unu mi se pare putin teapa, bine da e si prima oara cand fac asta deci e posibil sa ma insel, tocmai de asta vream sa aud parerea altora pentru a fi sigur ca e bine cea ce fac si nu ma trezesc cu banii aruncati pe fereastra.

Conversatia mea cu acest Dragos Ovidiu Silaghi:

Ovidiu Silaghi : Salut
Dorneanu M. : Salut
Ovidiu Silaghi : Am vazut ca cauti sa inmatriculezi masinuta pe bulgari, mai esti interesat pentru ca eu ma ocup cu asta
Ovidiu Silaghi : App cat ai dat pe ea ?
e: Am dat 8.000e
Ovidiu Silaghi : Merita, arata bine masina
e: Da, na, la mine in oras nu sunt tipi care fac asta, poti sa imi dai mai multe detalii despre cum se face asta?
e: Esti cumva ruda cu ministru transporturilor sau ce mai era smile.gif) ?
Ovidiu Silaghi : Nu LOL, e doar o coincidenta, ma cheama si Dragos
Ovidiu Silaghi : Pai e vorba de masinuta pe care am vazuto pe fb?
e: Da da
Ovidiu Silaghi : App cat ai dat pe ea ?
e: Am dat 8.000e
Ovidiu Silaghi : Merita, arata bine masina
Ovidiu Silaghi : Am vazut ca ai numere rosii, ti-au expirat cumva ?
e: Nu, mai am cateva zile
Ovidiu Silaghi : Bun, pai altfel trebuia sa o aduci pe platforma
e: Nu, nu, mai am vreo 7 zile
Ovidiu Silaghi : Bun, pai imi virezi 700euro in cont, eu fac demersurile legale ca sa inmatriculez masina si dupa venim sa o ducem la ei pentru o mica inspectie
e: Pai nu ai nevoie de masina de la inceput, app trebuie sa iti virez banii inainte de a lua masina ?
Ovidiu Silaghi : Da, trebuie sa virezi banii dinainte, este o garantie pentru mine, dupa ce ai virat banii eu vin si iau masina si o duc in bg
e: Pai si in cate zile e gata tot procesul asta?
Ovidiu Silaghi : Cam in 4 zile este totul gata, masina o sa stea la mine doar 1 zi, cat o duc la verificari
Ovidiu Silaghi : Actele si toate prostiile le fac fara masina, sunt niste cereri de facut...
Ovidiu Silaghi : Deci vrei ?
e: Pai eu vreau dar poti sa astepti o zi sa fac rost de bani si iti spun
Ovidiu Silaghi : Ok, pai cand esti pregatit imi spui si eu o sa ma ocup de asta
Ovidiu Silaghi : Pai atunci ne auzim cand esti gata, imi lasi un offline pe fb si ne auzim
e: Ok, o zi faina atunci si ne auzim
Ovidiu Silaghi : Merci la fel


Va multumesc frumos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:22 PM