IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Nu indica consumul de combustibil in bord

This topic is about Nu indica consumul de combustibil in bord, the author, marinarulmuntilor, wrote about: Buna, nu stiu daca s-a mai postat dar am cautat si nu am gasit o explicatie referitor la problema mea. De curand sunt fericitul unui Suzuki Ignis moto ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Nu indica consumul de combustibil in bord, exista ceva setare pt afisarea consumului ori nu indica? deloc
marinarulmuntilo...
post Nov 30 2011, 09:59 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 30-November 11
Member No.: 136.460



Buna, nu stiu daca s-a mai postat dar am cautat si nu am gasit o explicatie referitor la problema mea.

De curand sunt fericitul unui Suzuki Ignis motorizare 1.3 DDIS din 2003 si intampin o problema.

Manualul este in germana si cum nu inteleg limba am o dilema cu afisarea consumului de combustibil in consola centrala din bord. Problema este ca nu aiseaza nimic inafara de postul de radio, temperatura exterioara si ceasul.

Am o intrebare la voi: trebuie facuta ceva setare pt afisarea consumului ori acest tip de masina nu poate afisa consumul.

Multumiri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
T u d o r
post Nov 30 2011, 10:04 PM
Post #2


Membru destul de avansat
******

Group: Moderator
Posts: 8.813
Joined: 10-October 05
From: Ramnicu Valcea (Valcea)
Member No.: 57.984



E posibil ca modelul tau de masina sa nu aiba BC. Ai cautat pe net un manual in limba romana/engleza/franceza/whatever you may know?


--------------------
Honda Accord 2.0 Executive Premium White

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 05:18 AM