IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Cablu servo rupt Renault megane2 2005

This topic is about Cablu servo rupt Renault megane2 2005, the author, adrian1234, wrote about: Salut De curand am o problema la renaultul meu megane.Iesind intr-o zi din parcare, am rasucit volanul la maxim si s-a auzit cum ceva s-a rupt la vola ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Cablu servo rupt Renault megane2 2005
adrian1234
post Nov 22 2011, 09:33 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 6
Joined: 22-November 11
Member No.: 136.376








Salut! De curand am o problema la renaultul meu megane.Iesind intr-o zi din parcare, am rasucit volanul la maxim si s-a auzit cum ceva s-a rupt la volan.Imediat mi s-a aprins becul de la airbag.


Aceasi probema a intampinat-o si alt coleg se poate ca cineva sa ma ajute cum pot rezolva problema ieftin!?


http://www.masini.ro/forum/content/Aria-Te...ne-2001-Ajutor/

Salutare am aceasta problema sa intamplat la fel identic am virat si sa rupt!


Cineva cu o idee
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adrian1234
post Nov 23 2011, 11:20 AM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 6
Joined: 22-November 11
Member No.: 136.376



Revin eram super nervos aseara si am gresit titlul , sa rupt defapt cablul airbag ce am inteles ca intra intr-o mufa unde sunt legate si proiectoarele de ceata incalzirea in scaune etc. Cineva imi zicea 700 ron pe mufa! ma da-o in colo dar oare nu merge lipit ca pana la urma e un cablu rupt dintr-o mufa!

E foarte aiurea virezi maxim dreapta de volan auzi un pac si becul de la airbag se aprinde. Imi vene a sa turbez de nervi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:58 PM