IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Vai mama noastra

This topic is about Vai mama noastra, the author, claudinodin, wrote about: SAll am un I30 .4 de consum ce sa zic 10 la suat bataia pe fata o am de cind am luat-o adica de 16000 km ,service am foast la MA VIS pitesti 1 data re ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Vai mama noastra, Hyundai-performanta si rigurozitate,inovatie s stil
claudinodin
post Apr 29 2010, 07:58 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 8-April 10
Member No.: 125.081



SAll am un I30 !.4 de consum ce sa zic 10 la suat bataia pe fata o am de cind am luat-o adica de 16000 km ,service am foast la MA VIS pitesti 1 data revizie 7500kmnimik fact la masina ,am fost la AUTO SIB Sibiu de 2 ori nimikcica e rigida se lasa, dupa telefoane peste telefoane la Bucuresti m-au trimis la Pitesti Beatrice alata belea nu avem poe stoc facem comandadupa 1 luna si trei telefoane de la Bucurestimasuana si zice ca ar avaea ceva piese sa vada daca o fac .fratilor pe drum de tara zici ca e caruta nu masinaplus ca trage si stinga acum,l-am intrebat ce are si a zis ca nu stie sa sune la Bucuresti poate afla,seful de service.Am facut plingere la OPC au venit chiar cind eram in Service sia au promis marea cu sarea nua au facut nimik ,doar ca nu platesc nimc ca altfel ma ardeau de ma rupeaudee reau cei de la OPC si nu au avut ce face.Asta e servicee-l din Romania made in Hyundai.paote sunati si voi la Bucuresti iata numerele de telefon:021 269 25 23 sau 021 269 25 24 interior116.o seara calda si spaeram mai bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marsel
post May 8 2010, 10:56 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 18-January 08
Member No.: 116.111



i30-ul tau o fi avand ceva bube, dar tu, cu felul de a te exprima si a scrie dai dovada faptului ca ai cam chiulit de la scoala. Sincer, am citit de vreo trei ori postarea pentru a intelege ce vrei sa spui.
P.S. De fiecare data ma minunez cand citesc pe forumuri. Gasesc o multime de agramati si analfabeti care ma fac sa-mi fie mie rusine. Ar trebui ca in momentul inregistrarii pe un forum sa se dea si niste teste de ortografie, gramatica etc., pentru a nu mai lasa pe toti analfabetii sa posteze.
Scuze de off topic dar nu m-am mai putut abtine!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:45 PM